Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tetszik nektek egy lány, akkor megjegyzitek, hogy milyen színű a szeme, vagy ezt teljesen elfelejtitek megnézni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem jegyzem meg inkább az arcát h helyes -e
2010. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mindig a szemet nézem meg először,így emlékszek rá :D
2010. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én megjegyzem(ugyan nem minden esetben, csak ha nagyon tetszik), úgyis az a 2. dolog amit megnézek egy lányon :)

21/F

2010. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Én a bugyija színét jegyzem meg csak.:D
2010. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi értelme van ennek a kérdésnek, de én megszoktam jegyezni.
2010. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy nincs értelme a kérdésnek szerinted, csak érdekel, hogy a fiúk mennyire nézik a lányok szemét. mer eddigi tapasztalatok szerint többet nézik a mellünket mint a szemünket ;)
2010. máj. 21. 20:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a vizuális memóriám nagyon rossz. Én azt sem tudom, hogy a saját szemem milyen színű, mindig másmilyennek tűnik. Ha látom is egy lányon, hogy milyen színű a szeme, úgysem emlékszem rá másnap. A telefonszámát előbb megjegyzem fejből, mint a szeme színét.
2010. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szemét nem annyira, pl discoba nem is látod sokszor hogy pontosan milyen színű szeme van....XD

Ruhája, haja, stb alapján keresem fel újfent ha szimpi volt, és még nem vagyok "beszédhibarészeg"...XD

2010. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nemegyszer még a haja színét, nevét, ruházatát elfelejtem XD

Mondjuk igaz, nekem auditív emlékezetgyengeségem van XD

2010. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!