Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Számotokra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Számotokra mennyire fontos egy lány szeme?

Figyelt kérdés
Úgy értem, szeretitek a szép szemeket? Ha megláttuk egy csajt akk sokszor először csak a szemét nézitek meg vagy az azért túlzás? a válaszokat előre is kösz:D 18L
2009. dec. 4. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy lánynak a szemeit nézem meg először ,ill. ez a gyenge pontom is. Egy tekintet, nézés olykor át tudja venni elmém felett az uralmat. Akinek igazán szép szemei vannak, nálam bármit elérhet : )

19/F

2009. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát, én úgytudom amikor az ember, PL: beszélget, akkor akarva-akaratlanul, de mindig a beszélgető partner szemét nézi(persze nem mindig), szóval, ha van egy lány, és pl: szemezgetek vele, jobb érzés egy ragyogó kék szemü lánnyal szemezgetni, mint egy piától besárgult szemmel rendelkező lánnyal szemezni, bármennyire is szép :/.
2009. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: persze nem szószerint kell érteni a sárga szemet.
2009. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, ha egy lánynak szép szeme van és nincs össze-vissza sminkelve. Ismerek nem egy olyan lányt akinek gyönyörű tenger kék szeme vagy, vagy gesztenye barna és nagyon igézően tudnak vele nézni :)
2009. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát azért... Szerintem azért nem annyira lényeg a szem, de persze előny ha szép, de ha úgy nézitek az összes szem szép az önmaga kategoriájában:)

Most öszintén lehánynék egy 180kgos rusnya csajt akinek"Szép tenger kék szemei vannak":) na bumm

2009. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó én sem úgy értettem, hogy csak a szemét nézem, de azért nem árt, ha 2 van belőle nekik, nem egymást nézik és szépek XD
2009. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Általában a szem az, ami megfog. Pontosabban inkább a nézés - a színét pl nem szoktam észrevenni, de mégis az első, ami megfog. Ha már mást nézek meg először, akkor az max a "sunáznám" kategória :) - ha tetszik, vagy alapból az alakja olyan, ami nem bejövős, vagy hátulról látom a lányt:)
2009. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
eléggé fontos, és általában a kék tetszik, de legutóbbi emlékem egy világosbarna szempár... hjaaaaj :)
2009. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem árt, ha van neki!
2009. dec. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi:) tetszettek a kommentek:) kék szemem van am:) :P
2009. dec. 5. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!