Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább dolog, amit láttatok, hallottatok?

Figyelt kérdés
vagy átéltetek? Nem csak szex témában!
2010. márc. 17. 23:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Széttörtem az állkapcsom, mindkét karom, meg egy bordám. Ezt egyszerre. Az móka volt a javából =)

16/F

2010. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem elütött egy autó, hát az volt a legsz@rabb élményem...
2010. márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Kurpi urfi ***** válasza:
100%

Adminisztrációs hiba miatt ki kellett fizetnem a tandíjat az egyetemen, mert a titkárnő tévedett, későn vettem észre és már sehogy sem lehetett elrendezni.

Elsőre nem tünik olyan keménynek de mikor heteket futkározol , hogy elrendezd és megsem megy és más hibájából te kell kifizes egy kisebb vagyont az elég kiábrándító, plusz még fogalmam sem volt, hogy honnan szerzek pénzt!

2010. márc. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nos. Még a szüleimnél laktam, anyámnak üvegházai vannak, házhoz jártak scerepes virágokért a vevők. Születtek kis husky kutyusok, jött oltani az állatorvos, és az egyszer használatos fecskendőket (tűvel) mind szétdobálta a fűben. Nagyon szartam én akkoriban mindenre, de eszembe jutott, hogy a vevők esetleg hozzák a kisgyereket, nagy gebasz lehet a tűkből. Zsebre vágtam mindegyiket, elmentem motorozni. Találkoztam 3 idegen csajjal, szóbaálltam velük, majd megkértek, hogy vigyem őket. Én meg mint jóféle "lovag fehér lovon" vittem őket 1-1 kört. Csak sisak maradt rajtam a napszemüveget zsebre tettem. Aztán eljött a búcsú ideje. Bukósisak fel, szemüveg kiránt a zsebemből. Csakhogy kiesett 3 fecskendő is. Egyik csaj: ha tudtam volna, hogy drogos vagy nem ülök fel mögéd. CSak ennyit tudtam mondani: gondolom szánalmas próbálkozás lenne magyarázkodni beoltott kiskutyákról meg hanyag állatorvosról... Gondolom azóta is emlegetik a drogos motorost...
2010. márc. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%
Vagy 12 évvel ezelőtt egyik ismerősünk gyereke leugrott egy bérház tetejéről a velünk szemben álló házsorban.Kb 2 perccel az után mentünk arra édesanyámmal,még csak pár bámészkodó állt a hulla körül.8 éves voltam,az anyám mondta,hogy ne nézzek oda,de azért is meg akartam nézni.A feje szét volt nyílva,mint egy földhöz vert dinnye,meg csupa vér volt minden és agyvelő. (:
2010. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer láttam egy videón ahogy láncfűrésszel kettévágnak egy élő disznót. Meg egyszer a saát csontomat, az se volt szép:P
2010. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
2010. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
38%

A legrosszabb?

Amikor 13 évvel ezelőtt anyám megszült ebbe a kib@szott és elsz@rt világba!

2010. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%
14:06 emós barátom, ha annyira szar ía világ akkor lődd fejbe megad, mi csak örülünk, örűlj annak ami vagy mert rosszabb is lehetne
2010. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ilyen több is volt:(

1. én találtam meg a halott szomszédunkat.

2. papám halála

3. ovodai barátom halála(18 éves volt) + a temetése

2010. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!