Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan férfiakról, akik egész nap a tükör előtt vannak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 21:37
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

most már tuti trollkodsz :D

az, hogy enyelgést haluztál, az egy dolog, de ez már kezd sok lenni :D

2015. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Feleselges az álszent duma.Akinek van egy kis esze,visszaolvassa a kommentjeidet,és kapásból levágja,hogy teszed a fejedet az ügyvéd csávónak.Kár,hogy csak vicc volt.Most meg mentegetőzől.:/

Amúgy miért lenne kamu?Nem az.

2015. okt. 16. 17:20
 43/45 anonim ***** válasza:

igen, bejössz. azért mondtam, hogy NEM akarok ismerkedni, és azért nem írtam rád priviben a kérésedre sem, mikor a korod érdekelt.

Ha neked az, hogy valaki hozzád szól, és kommunikál veled, enyelgést jelent, akkor úgy kell.

Ez már ijesztő kezd lenni.

ezt is visszaolvashatja bárki.

Az öcsémet juttattad eszembe, ezért megmosolyogtattál, és szívesen beszéltem veled, mint egy haverral. de már elmúlt, nyugi...

2015. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Azért a "retkes pasi" és a "kényesebb, mint egy csaj, már-már buzeráns" között van egy csöppnyi átmenet...
2015. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Érdekes srác lehetsz. Milyennek látod a jogászokat, hogy annak írtad ki magad?
2015. dec. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!