Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan férfiakról, akik egész nap a tükör előtt vannak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 21:37
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Hat izomba nehez egy FORMAS noi mellnel nagyobbat noveszteni. ;-)


Amugy sokkal tobb nonek bejonnek a sportosabb ferfiak.

En is gyurok, de nem az esztetika miatt!!!! Hanem mert szeretem csinalni es kesz. Ossz 15 evet mar emelgettem a vasakat.

2015. okt. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Amugy az gazabb,.hogy a felfogasyoddal gond van. TE akartal priviben irogatni. En mondtam,hogy nem, erre en enyelgek. Amugy szerintem kamuzol.


A gliss kurnal meg vannak jobbak, egy ragacsos akarmi az egesz. Ebben ennyi a kiborito csak...

2015. okt. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Miről beszélsz?

Nekem csak az jó a hajamra.:)

2015. okt. 16. 11:22
 34/45 anonim ***** válasza:
Kerdezo ez mar egy kicsit a homarsaghoz kozelit.
2015. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Homárság,ha hajat mosok?

Gratulálok.

2015. okt. 16. 12:02
 36/45 anonim ***** válasza:

Megsertodtel.

Pedig nem arra ertettem a homarsagot, hogy hajat mosol, hanem, hogy noi markat hasznalsz, es nezed a tukorbe magad egesz nap mint egy no. Cicanadrag van rajtad?

2015. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Mi az,hogy női márka?

Csak haj van és kész.Az meg változó,hogy kinek mi a jó.

Szeretek öltözködni is,most 60000 forintos cipőm van.;)

2015. okt. 16. 12:39
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha egy pasi X PERCET tölt a tükör előtt az tök oké...De aki egésznap ott áll és magára csorgatja a nyálát, na az a szánni való. És szerintem ezt sose fogom épp ésszel felfogni, hogy ilyenkor mit éreznek, mire gondolnak..."huu de szexy vagy te macsóóó fiú", vagy mire?!


Ahogy néztem a válaszaidat kérdező elég öntelt és egoista lehetsz...Páwa kategória 30 évesen, tapsvihar ;)


N26

2015. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Hogy mit gondolok olyakor?

...Párja nincs a szépségemnek...*.*

Valami ilyesmit érzek olyankor.

2015. okt. 16. 15:19
 40/45 anonim ***** válasza:
2015. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!