Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan férfiakról, akik egész nap a tükör előtt vannak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 21:37
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Persze,neked akarok tetszeni,vagy ha nem vagy te nekem,akkor nektek.;)
2015. okt. 15. 22:16
 12/45 anonim ***** válasza:

Vagy mindenkinek, hogy minel jobban szetszorhasd a csodas lenyedet orokito magvaidat.



Nahhhany eves vagy? Ki lehet ezt noni valamikor?

2015. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy az nem férfi. Oké, kicsit erősen fogalmaztam és nagyon sarkítva, de amúgy a véleményem lényege ez lenne. Én magam is megnézem magam néha a tükröződő felületeken, de csak kutyafuttában, nem állok meg indulás előtt fél órán át nézegetni és csodálni magam, pedig én nő vagyok. Egy férfitól én személy szerint azt várom, hogy bár ne legyen elhanyagolt, azért a külsejével kevesebbet foglalkozzon, mint én.


De mondjuk, nekem aztán nézegetheted magad a tükörben akármeddig, én valamiért a kicsit pocakos, mackós alkatokra gerjedek, a testépítő forma valahogy mindig is taszított. Persze, van egy olyan sejtésem, hogy mi nagyon nem egymást keressük a másik nemben, tehát ez eleve tárgytalan. Csak gondoltam reagálok a "ha úgy vesszük, nektek csinálom" dologra.

2015. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

12.Privátban beszélhetünk.

13.Sosem panaszkodtak a nők a testemre.Nem túlzás,pont jó,szép,esztétikus.

2015. okt. 15. 22:29
 15/45 anonim ***** válasza:
Jajj, nekem se jon be ez a tul kigyurt forma...de hat..ha egyszer o imadja magat? :-D
2015. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Eddig mindenkinek bejött.
2015. okt. 15. 22:32
 17/45 anonim ***** válasza:
Nem privizem, nem szeretnek ismerkedni. Csak erdekelt volna, hogy elmulik-e ez mondjuk 30 utan vagy mar ilyen marad az ember... mondjuk ismerek 40 evesben is szukagyut...es ha magat bamulna, az lenne a legkisebb gond.
2015. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok.
2015. okt. 15. 22:35
 19/45 anonim ***** válasza:

Vagy ennyit mersz vallalni? :)

Azert koszi a valaszt. Tovabbi jo magadban gyonyorkodest, remelem, sok szerelmes pillantast kapsz magadtol meg... :)

Most, ha nem alszom, olyan beesett szemem lesz,hogy en viszont fogmosaskor se merek tukorbe nezni reggel

2015. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

A jogászos komment csak vicc volt,de látom komolyam vettétek.3 privát kapásból jött ismerkedni akaró lányoktól,és te is itt enyelegsz.

Szánalom.:/

2015. okt. 15. 22:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!