Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korai volt vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai volt vele lefeküdni?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, egy régi ismerősömmel (26) elkezdtünk jobban ismerkedni, és múlt héten minden egyes nap találkoztunk 2-3-4 órára, összesen 9 randi volt 10 találkozás, az elsőt nem is tekintem annak mert egyrészt nem randi címen ment hanem csak össze futás alapon, na és tegnap azaz a 9. találkozásnál lefeküdtem vele.

Félek hogy ez után már nem fogom őt érdekelni, mivel viszonylag korán történt meg!

Egyébként hétfőn meg kérdezte hogy leszek-e a barátnője és én igen mondtam!


2015. szept. 9. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 9. randin korán? Hol vannak ennyire mamlasz pasik?
2015. szept. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

"Egyébként hétfőn meg kérdezte hogy leszek-e a barátnője és én igen mondtam!"

:D:D:D:D

Ilyet csak a 12 évesek kérdeznek meg:D:D:D

2015. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem korai. Nincs befolyással a kapcsolat minőségére vagy hosszára, hogy mikor fekszel le vele.
2015. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha felőletek rendben volt, akkor rendben van.
2015. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felnottek vagytok mindketten, es szerintem nem korai. Ha mindketten akarjatok, akkor miert ne.

1.,2. randin szerintem tul korai, de igy, 9. randi utan, foleg, hogy regebbrol ismeritek egymast abszolut nem korai.

22L

2015. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!