Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korai lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lefeküdni egy pasival 2-3 hét ismeretség után? 30/N

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel neten ismerkedtem meg, egy hónapig chatelgettünk és már találkoztunk is töbször, először kb. 3 hete. Nagyon jól érezzük magunkat egymással, jól megértjük egymást, és szerintem vonzódunk is egymáshoz. Én szeretnék már vele lefeküdni, de őt olyan konzervatív típusnak látom. Nem tudom mit gondolna rólam ha szóba hoznám. Szerntetek korai lenne még? Ő 36 éves, én 30 vagyok.
2014. jan. 30. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
ennyi idősen szerintem nem. nem 12 évesek vagytok.
2014. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem neki is vannak érzései és vágyai, az hogy nehezebben mutatja ki. Hajrá!
2014. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem simán...

Érett felnőttek vagytok, miért ne? Először kérdezd ki az ő véleményét hogy mit gondol erről a dologról (ízlelgesd kicsit).

2014. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 30. 13:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem korai.
2014. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A szerencses mindenit.. szerintem nem korai
2014. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Símán!
2014. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te sem ismered a szex erejét. Odaadod magad az elején lazán, könnyedén, aztán meg csodálkozol, hogy rövid időn belül ott fog hagyni.
2014. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed hogy ő is akarja, és hogy ebből nem lehet gond, akkor ok. Szerintem ennyi idősen ezt már lehet érezni...

Ha ő még nem tesz erre utaló jeleket, akkor viszont inkább várj :)

29n

2014. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező,semmi probléma! Ha gondolod hívd fel magadhoz egy jó vacsorára,filmnézésre! Ez általában egyértelmű célzás már :)
2014. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!