Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korai lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lefeküdni egy pasival 2-3 hét ismeretség után? 30/N

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel neten ismerkedtem meg, egy hónapig chatelgettünk és már találkoztunk is töbször, először kb. 3 hete. Nagyon jól érezzük magunkat egymással, jól megértjük egymást, és szerintem vonzódunk is egymáshoz. Én szeretnék már vele lefeküdni, de őt olyan konzervatív típusnak látom. Nem tudom mit gondolna rólam ha szóba hoznám. Szerntetek korai lenne még? Ő 36 éves, én 30 vagyok.
2014. jan. 30. 13:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Anyukám 43 éves, és ő nem feküdne le ilyen korán valakivel...
2014. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy 30 évesen nem tudsz egy ilyen döntést magadtól meghozni, és vadidegenek, meg a közvélemény szavára adsz!
2014. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!