Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hónap után korai lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónap után korai lefeküdni valakivel? 28/n

Figyelt kérdés
Mert mi egy hónapja jöttünk össze a pasimmal és még nem volt köztünk szex, de már négy hónapja ismerjük egymást, de előtte csak havonta egyszer találkoztunk. Az utóbbi hónapban viszont hetente két-három alkalommal. Úgy érezzük, hogy eljött már az ideje, mert nehezen tudjuk magunkat visszafogni ha együtt vagyunk, de én még kicsit korainak érzem. Ti mit gondoltok? Ti szeretkeznétek ennyi idő után?
2014. ápr. 24. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Nem vagytok 15 évesek.
2014. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai, főleg hogy 4 hónapja ismeritek egymást.
2014. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem vártam még ennyit ebben az évezredben!


30+F

2014. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem időfüggő. Felnőtt emberek vagytok. Az érzéseitek és a körülmények határozzák meg, hogy mit, mikor csináljatok. Ebben más nem tud jó tanácsot adni.
2014. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem korai!
2014. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 icu75 ***** válasza:

Miért érzed korainak? Tényleg érdekelne.

Amúgy nekem az a véleményem,hogy tizenéves szűz lányoknál érthető az óvatoskodás,DE Te ha egy olyan férfival szeretnéd leélni az életed aki még sok év múlva is örömet tud okozni neked az ágyban akkor ezt a dolgot nem érdemes halogatni. Pár hét járás után el lehet dönteni akarsz-e vele komoly kapcsolatot,ezután pedig kell a szex. Te nem vagy kíváncsi rá,hogy jól kijöttök-e az ágyban? Hogy szereted-e a társad ízét-illatát? Tartós kapcsolathoz elengedhetetlen a jó szex kettőtök között,mert az átlendít az összes hétköznapi szarságon. Mi van ha 4hónap alatt megszereted,utána kiderül hogy egyáltalán nem passzoltok szexben,de vele maradsz mert megszeretted. Ez sok év múlva visszaüt.

2014. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os az az igazság, hogy attól félek, hogy csak a szex köt majd minket össze, és hogy csak emiatt van velem. Amíg bizonytalan vagyok az érzéseiben addig félek megtenni, nehogy megbánjam.
2014. ápr. 24. 11:00
 8/8 icu75 ***** válasza:
Ami azt illeti nem dől össze a világ ha szex után kiderülne csak ennyi kellett,és elmegy. Aki menni akar menjen,az nem téged akart. Megbánnod sem kell,ha jó volt neked is,egálban vagytok,szégyellned sem kell,nem olyan korban élünk már. Nyugodtan legyél egy kicsit lazább ezen a téren,úgysem fogsz attól még átesni a ló túlsó oldalára.
2014. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!