Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első találkozás a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás a párom kislányával. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap először találkoztam a párom kislányával. Az elején kicsit meg volt szeppenve, de oda-oda jött hozzám, ami a párom szerint furcsa tőle, mert nagyon tart az idegenektől és nem nyílik meg ilyen hamar. Ennek nagyon örültem. Persze még hosszadalmasabb a folyamat, míg teljesen megszok és meg is szeret. Hogy tudok egy kislánynak a bizalmába férkőzni? Ha találkozok vele mindig vigyek neki valami apróságot? Nincs saját gyerekem, szóval nagyon tapasztalatlan vagyok ezen a téren de a kislány az első pillantásra a szívembe lopta magát annyira szeretnivaló :)
2015. aug. 23. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem jó ötlet ajándékokkal elnyerni egy gyerek bizalmát, érdeklődését. Sokkal jobb, ha a személyed kedveli meg. Semmiképpen ne erőltesd a közeledést, továbbra is hagyd, hogy ő közeledjen, és arra reagálj. Hallgasd meg, figyelj rá, hadd ossza meg a saját kis világát veled. Hidd el, ez pont elég lesz! :)

A gyerekek érzik, ha valaki görcsös, vagy nagyon erőltetett. Add magad!

2015. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem felesleges mindig ajándékozni. Néha az is belefér, de ne azért szeressen téged, így csak elkényeztetnéd túlzottan.


Egyszerűen légy kedves vele, légy önmagad. Ő is csak ugyanolyan emberke, mint bármelyikünk, ha jól kijön valakivel, ha szeretik, ha figyelnek rá, meghallgatják, mesélnek neki, akkor kötődni fog. :) Szerintem nagyon jó, hogy ilyen biztató a kezdet, csak így tovább! Légy vele türelmes, ne akard kikényszeríteni, hogy rögtön a nyakadba ugorjon, légy ott neki, ha akarja, de ne is erőltesd rá magad. Viselkedj egyszerűen és természetesen! :)

2015. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Sose akarj egy gyerek bizalmába férkőzni, hanem csak szeresd, önzetlenül.

Ne ajándékkal próbáld magadhoz édesgetni, mert ez számítás és a gyerekek érzékenyebbek-mint a felnőttek.


Szeresd. A kis lényét, minden jó és minden rossz tulajdonságával együtt. Ő egy picike kis ember, aki minden szeretetedet sokszorosan adja neked vissza-önzetlenül. Tőrődj vele, foglalkozz vele, beszélgess vele. Ha meg arra van szükség, hogy szavak nélkül szeresd, akkor meg tudj hallgatni, és egy közös mesenézés alkalmával, engedd hogy hozzád bújjon..

2015. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha érzi, hogy őszintén, tisztán szereted (mert a gyerekek mindig megérzik ezt) akkor ő maga fogja keresni a társaságodat, ő maga fogja meg a kezed, és hív a maga kis világába.
2015. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
És ne derogáljon lemenni gyerekbe:D
2015. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!