Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyni nem akarom a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyni nem akarom a rossz szokása miatt, de magamat is és őt is féltem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom dohányzik. Ez nem is zavarna, ha nem lenne baja a szívével, ugyanakkor ha cigizik és utána megcsókol, akkor szájfertőzést kapok, hiába most utána fogat (aftám lesz a számban ami kegyetlenül fáj). Elmondja mindig, h sokszor nem jó a közérzete, szédül, de a cigivel mindig hadilábon áll. Nincs meg benne az az erő, h letegye. Napi kb. 6 szálat elszív, h ő így vezeti le a stresszt, ahelyett, h beszélne a problémájáról... Ma is beszéltünk róla és azzal fejezte be, h "Ha elfogy a mostani csomag, utána leteszem".... Ezt már sokat hallottam tőle. Mindkettőnk egészségével játszik, főleg a sajátjával és nem akarom, h egy ilyenen vitatkozzunk... Mit tudok tenni? H tudok neki segíteni?
2015. aug. 16. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Váltson elektromos cigarettára. Attól nem fog szédülni, nem lesz rossz a közérzete, és neked sem lesz aftád.
2015. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondtam neki már ezt... De most ő azon van, h nem akar semmiféle cigibe beleinvesztálni... Persze a normál cigibe igen.. :) Előbb-utóbb úgyis elkell döntenie, h mi a fontosabb neki
2015. aug. 16. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyenge az akaratereje és nincs motivációja a leszokásra. Hogy mitől lenne, azt csak alaposabb ismeretség után lehet megmondani. Van akinél egyéb szeretett dolgok elvonása vált ki motivációt, van akinél ellenkezőleg, ez agresszióba csap, viszont a "jutalmazás" eredményes.
2015. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

LOL

Egy kezdő e-cigit kap 10 ezerért, vagy tán még olcsóbban is. Ha dobozos cigit vesz, az 10 doboz cigi.

Vedd meg neki te, és sorold ez előnyeit. Nem lesz tőle beteg senki sem, nem kell kimenni a lakásból télen a hidegbe, stb.

2015. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom... Szerintem is ez lesz, h nekem fog kellenem beleinvesztálnom, h megóvjam magunkat... -.- Még ebbe se szívesen adok bele, mert kételkedek abba h ezt félre teszi majd a rendesért
2015. aug. 16. 15:46
 6/11 A kérdező kommentje:
Már mindent kipróbáltam azelőtt... Bevezettem a bunkózást, a "ha te cigizel akkor én is cigizni fogok" (mert ő nem akarta sose h én is cigizzek). Pedig mindig beszélgetek vele, mindent megtudunk beszélni, sose kellett attól tartani, h felkapom a vizet ha olyan dolgot mondd el... Szóval a kommunikációhiányra sem lehet fogni...
2015. aug. 16. 15:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen .. szokjon le de te is vizsgáltasd ki magad mert a cigi miatt nem keletkezik afta a másik fél szájába csak akkor ha valami bajod van...
2015. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Voltam kivizsgáláson már, nem találtak semmit szerencsére, mondták, h lehetséges, h a szervezetem allergiás a nikotinra és így dobja ki
2015. aug. 16. 16:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor is dohányzott, amikor összejöttetek? Tudtad, hogy a te szervezeted nem tolerálja ezt a dolgot?


Én eleve össze sem jönnék dohányzóval, mert tudom, hogy az én szervezetem hadilábon áll ezzel, én meg nem akarom az egészségemet elbaltázni más káros szenvedélye miatt.

2015. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen akkor is dohányzott, de akkor nem emlékszem, h voltak-e ilyen tüneteim, csak pár hónapja vettem észre
2015. aug. 16. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!