Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, melyik a gázabb:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik a gázabb: buszon oda menni ismerkedni vagy bejelölni ismeretlenül facebookon?

Figyelt kérdés

Szóval egy kisebb településen lakok de azért nem az a mindenki ismer mindenkit hely, van egy lány a buszon néha szoktam látni munkába menet, de buszon nagyon gáznak érezném az elutasítást viszont ebben a pillanatban kidobta a facebook jobb oldalt a "kit ismerhetek" szöveg alatt :D


Gáz lenne bejelölni is ? Mi a jó döntés ? :D



2015. júl. 22. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Az ő megdöntése a legjobb döntés.
2015. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha van pár közös ismerősötök,akkor nyugodtan jelöld be. Buszon pedig nyugodtan menj oda hozzá,hogy szabad-e a hely mellette vagy stb. Nekem a facebookos az kicsit gázos lenne,ha alig ismeritek egymást. Mert az olyan mintha egyből letámadnád,és ez nem jó!

21/L

2015. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

sztem egyik se gáz

mi az h a buszon gáznak éreznéd az elutasitást ? ha köszönsz neki le ülsz mellé és beszélgetèst kezdeményezel abbol csak nem lehet baj

2015. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát valahogy úgy érzem nem az én "osztályomban" játszik :D kifejezetten szép lány, egyébkét most néztem facebookon 42 közös ismerősünk van, de amíg nem kezdtem el jelenlegi munkahelyemre járni soha nem láttam :D
2015. júl. 22. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát a fészbúkos ismerkedés kicsit nálam olyan, mint valami "B-terv". Ugye, azoknak a terve, akik nem merik bevállalni az A-t...
2015. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbálkozz a buszon személyesen! aztán ha úgy nem megy v. nincs rá alkalom, vagy túl nyuszi vagy, akkor a facebookon..Én is hasonló cipőben vagyok egy sráccal, és én mindkettőnek örülnék..:) De mi még csak a köszönésnél tartunk..én sajnos nem megyek mindennap azzal a busszal, ezért elég kevés az esély rá, hogy mostanában összefutunk..:(
2015. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A lány sem jár olyan sűrűn, de mi a köszönésnél sem tartunk viszont tényleg nehezen oldódó típus vagyok és úgyérzem csak lebőgés lenne belőle, ha most oda mennék hozzá viszont facebookon bejelölés után is ciki lenne egy buszon utazni, ha balul sül el a dolog :DD
2015. júl. 23. 10:26
 8/9 anonim válasza:
egymásra találtatok itt? :))) Amúgy a személyes a jobb választás szerintem.
2015. júl. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
facebookon gazabb,foleg ha mar elmultatok 13 evesek,beszelj vele a buszon,vagy mikor leszallt a buszrol es szolitsd meg
2015. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!