Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a barátnőd szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőd szeretné a Stargate-et, Doctor Whot, Star Treket és társait? ( De emellett lányos dolgok is érdeklik és szép is. )

Figyelt kérdés
Csak mert rám mindig olyan meglepve néznek, ha megemlítem, hogy szeretem ezeket.
2015. júl. 19. 16:24
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Akkor sem érted a lényeget, de mindegy.
2015. júl. 19. 18:53
 22/26 Interferencia ***** válasza:
Ahogy olvastam sorban a hozzászólásokat, azt hittem, abba fogsz belekötni, hogy kalózkodik. :D
2015. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
16: Azért jött fel, mert a kilences számú észkombájn agymosottnak titulálta a kérdezőt, mert sok sorozatot néz. Na most ha az ember letölti, akkor nincs reklám, nincs cenzúra, és ami a legfontosabb, azért nézel valamit, mert érdekel, szereted, nem pedig azért, mert épp azt adják, amikor unatkozva vagy épp minden máshoz fáradtan lerogysz a doboz elé és bambulsz ki a fejedből. Ha a sorozatnézés ebben a formában agymosás, akkor már elnézést, de az olvasás, a színház és a komolyzenei koncert is az.
2015. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hát, az én páromat nem zavarta anno :D


Sőt, sok tekintetben " gyíkabb" (nerdebb?:D) vagyok, mint ő :D

SG mindkettőnknél volt, ST-ben én vagyok a pengébb, Doctor Whoban is. SW-ben ő :D


Ő meg bevezetett a Counter Strike és úgy egészében az FPS-ek világába, azóta együtt megyünk.

( Jó, igaz, ami igaz, MMO-s korszakom volt előtte, de az inkább a húdeszerepjáték imádat miatt jött)


Sci-fi/fantasy irodalomban van egy nagy, közös metszete a műveltségünknek (emiatt ismerkedtünk meg anno) és imádjuk, hogy, ha más nem is, mi értjük a másik "popkultúrális" utalásait.

Ezen kívül van egy-egy nagy szelete az irodalomnak, amiben a másikunk jobb- de pl. imádom, ha tud valami újat mutatni.


Korunkat, végzettségünket tekintve, ő 26 éves mérnök én pedig 25 éves "tudós" vagyok. ( ~ biotechnológia).


Sőt, én szívesen bevallom, ha olyanom van, simán megnézek 1-1 dél-amerikai szappanoperát is. Jó, nem nézem őket függve, de, ha elkezdek egyet, akkor többnyire végignézem a sorozatot :D

A minőségi szórakozás mellett szerintem abszolút nem gáz/kínos vagy "alsóbbrendű". Pl. kajálás közben inkább nézek "rozalindát", mint (a párom nagy kedvencét) South Parkot.

2015. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy, ne legyen felszínes & anyagias. Felőlem nézhet Dűnét is meg (nagyfa)Szulejmánt is, nem fog érdekelni.
2015. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen rendben van, ha egy lányt ilyen dolgok (is) érdekelnek, sőt én kifejezetten örülök neki. viszont, ha másról se lehet beszélgetni vele, az éppúgy bosszantó lehet, akár sci-firől van szó, akár brazil szappanoperákról, akár szépségápolásról.
2016. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!