Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a barátnőd szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőd szeretné a Stargate-et, Doctor Whot, Star Treket és társait? ( De emellett lányos dolgok is érdeklik és szép is. )

Figyelt kérdés
Csak mert rám mindig olyan meglepve néznek, ha megemlítem, hogy szeretem ezeket.
2015. júl. 19. 16:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha a szépséghez értelem is társul felőlem olyan sorozatot néz amilyet csak akar.
2015. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Interferencia ***** válasza:
Inkább örülnék neki.
2015. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy egy férfit ez zavarna? Ezek egyáltalán nem meghatározó érdeklődési körök, amik negatívan hatnának egy ismerkedésre/kapcsolatra.
2015. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen miket néz. Az zavarna max ha minden nap ilyeneket nézne órákon át.
2015. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az zavar, hogy manapság ilyenekkel akarnak különlegesként feltűnni a csajok, hogy pasisabb dolgokat is szeretnek. Pedig ez már normálisnak mondható.
2015. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Zavarni nem zavarna, meglepni meglepne nem általában nem a lányok szeretik. Pozitívan se befolyásolna, mert személy szerint ezeket nem nézem.
2015. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg.
2015. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, sőt, számomra szimpatikus lenne, hogy van közös ízlésünk és ebből akár lehet közös téma is. :)
2015. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Butának és agymosottnak tartanálak
2015. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Maximum azért néznék meglepve, mert nem ez a szokványos...
2015. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!