Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon meghízott a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meghízott a párom. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 1éve vagyunk együtt, pár hónapja együtt is élünk.


Emlékszem, amikor megismertem szép kidolgozott teste volt, jó karja, nagyon jól nézett ki.

Most ennek az ellentétje, annyira meghízott hogy már az arca sem a régi. Felszaladt rá kb. 20kiló.

Zabálja a sütit, az édességet, akár éjjel is, tömi magába a zsíros kajákat...


AZt mondta Őt is zavarja, vett havi kondibérletet, kidobott érte 10ezret, és mindig van kifogás hogy mirt nem megy el...vagy meleg van, vagy fáradt vagy bármi.


Én sem vagyok fittness lady, de most diétázom, sportolok és én rajtam látszik az eredmény.


Nekem ez már kiábrándító...ha elmegy esetleg kondiba, akkor is hazajön és bezabál...


Éjjel meg nyög, hogy melege van..meg lusta... szerintem ez is zsír miatt van.


Már a szexben sem kívűnom; kiábrándít.


Ha mondom neki, hogy változtasson az étrendéj,.n skkor azonnal támad és keresi rajtam a hibát, meg hogy "Ne okoskodj, te diétázol,ahhoz képest múltkor betömtél egy cukorkát"-stb.


Miért igénytelenednek el így a férfiak egy kapcsolatban?

Bezzeg a nő mindig legyen szép, ápolt, karcsú, igényes.....


2015. júl. 19. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Próbáltátok már, hogy együtt sportoltok valamit?

Egyébként nem is az a baj, ha felszed az ember valamennyit, mert az bárkivel előfordulhat (főleg, ha hajlamos rá), hanem hogy nem is tesz semmit, a saját egészsége miatt se (mert egy rakás betegséget fog mellé begyűjteni, ha nem figyel), és elkényelmesedett, lusta lett. Ez meg más miatt is probléma lesz.

2015. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Úgy érzi már megszerzett, és akkor már lazulhat.

Nem a testébe szerettél bele, de nekem az jön le, hogy "szellemileg" is ugyanígy leereszt...

Még 3 év én a tv előtt fingik nagyokat sörrel a kezében - mert ő ilyen.

Csak eddig viselkedett, mert hódítani akart.

2015. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%

Hányszor írod még ki ugyanezt a kérdést?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ráadásul az is elég furcsa, hogy több, mint egy év a két kérdés közötti időintervallum, mégis az adatok ugyanazok...

Vicc vagy :D

2018. máj. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2018. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!