Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vérfétis. Csak nekem van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérfétis. Csak nekem van? Hogy vezethető be finoman a szexuális életbe?

Figyelt kérdés

Ne hibáztassuk a vámpírfilmeket. Előbb indultam be a vértől, mint tudtam volna, mi az a vámpír. Nem, nem vagyok 13.


A vér szaga, íze, látványa, gondolata izgat. Valójában régebb óta, mint bármi más. Az eddigi barátaim valamelyest vevők voltak erre, szóval nem éreztem furcsának. Van néhány apróbb karcolás a bőrömön, többsége nem is látszik, és az exeimen is hasonlók. A mostani barátomat is izgatja tulajdonképpen a dolog, mert látja rajtam, mennyire beindít a dolog, de igazából félt. Főleg mióta véletlenül felnyársaltam a karom séfkéssel...


Hogy vihetném be finoman a szexuális életünkbe ezt a perverziót is? Túlélem nélküle, de egyre gyakrabban kapom magam azon, hogy ez jár a fejemben.


Tudom, hogy veszélyes, fertőzések, stb., de mivel az óvszerre amúgy is allergiás vagyok, szerintem ez a része mindegy. A vágásokkal tapasztalt vagyok, 15 éve űzöm, ettől sem félek.


2010. márc. 5. 02:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én a vért csak "inni" szoktam (ha folyik egy sebemből v mittomén) de nem tudtam h van ilyen... mi lenne ha levágnátok pár disznajt és azoknak a vérében csinálnátok? :D
2010. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szia :) nekem vannak fura fétiseim, de egyik se olyan nagyon erőteljes. viszont a legtöbbnek tényleg van valami valós alapja, ennek a vérfétisnek pedig egy alapvető emberi ösztön lehet, az emberek imádnak véres, belezős, testiséggel kapcsolatos dolgokat látni. gondolj bele a disznóvágás kulltuszára, vagy a horrorfilmek mivoltjára. valamiért némelyikünket leköt, ahogy néz egy marcangolós, beteg jelenetet, vagy épp olvassa és elképzeli, kell nekünk ennyi visszataszítóság is azt illetően, hogy emberek vagyunk. és nem feltétlenül szexuális izgalomra gondolok, hanem arra, amikor xyz ül a moziban, és nézi, ahogy vérengzenek, és egyszerre véli borzalmasnak, és lenyűgözőnek.


nekem is van hasonló, nálam úgy nyilvánul meg, hogy az ilyen vámpírkodós, cybergoth, illetve egyéb szexi képek amik amúgy művérrel vannak, nagyon bejönnek (állati vértől rosszul is lennék,vegetáriánus vagyok), illetve ha csókolok, sokszor harapni kezdem a másik ajkait, és élvezem, ha vérezni kezd, ha szadizhatom, ha felszisszen, és érezhetem a vért az ajkain :3 jó, ez már egyfajta szadizmus is. szóval, a javaslatom, hogy művérrel próbálkozzatok esetleg vérengzeni, illetve harapdálhatnátok egymást. persze mindkettőhöz bizalom kell, meg meg kell beszélni, nem csak rátámadni.

2016. febr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!