Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vérfétis. Csak nekem van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérfétis. Csak nekem van? Hogy vezethető be finoman a szexuális életbe?

Figyelt kérdés

Ne hibáztassuk a vámpírfilmeket. Előbb indultam be a vértől, mint tudtam volna, mi az a vámpír. Nem, nem vagyok 13.


A vér szaga, íze, látványa, gondolata izgat. Valójában régebb óta, mint bármi más. Az eddigi barátaim valamelyest vevők voltak erre, szóval nem éreztem furcsának. Van néhány apróbb karcolás a bőrömön, többsége nem is látszik, és az exeimen is hasonlók. A mostani barátomat is izgatja tulajdonképpen a dolog, mert látja rajtam, mennyire beindít a dolog, de igazából félt. Főleg mióta véletlenül felnyársaltam a karom séfkéssel...


Hogy vihetném be finoman a szexuális életünkbe ezt a perverziót is? Túlélem nélküle, de egyre gyakrabban kapom magam azon, hogy ez jár a fejemben.


Tudom, hogy veszélyes, fertőzések, stb., de mivel az óvszerre amúgy is allergiás vagyok, szerintem ez a része mindegy. A vágásokkal tapasztalt vagyok, 15 éve űzöm, ettől sem félek.


2010. márc. 5. 02:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
lehet, hogy hülyén hangzik de mi lenne ha menstruáció alatt szexelnétek? Tudom, hogy havonta csak 5 nap,de az is valami és meg sem kell vágni magad. Így előnyt kovácsolhatnál egy "átokból" :D
2010. márc. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vérmánia és gumiallergia? Ha ez igaz, akkor jó lenne megtalálni a legmélyebb okát.
2010. márc. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is a mensi jutott eszembe :S

Szerintem elég beteges lenne ha aktus közben óvatosan vagdosnátok egymást és nyalogatnátok le a vért innen-onnan :s Mondjuk amúgy is elég elvontnak találom.( bocsi nem bántásként mondtam, csak én így állok hozzá)

2010. márc. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nővérem barátját is így vitte mentő kórházba egyik hajnalban.. .D
2010. márc. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A mensi alatti szex megvan, de az valahogy nem épp az, ami nekem a vérfétis... És tényleg fura lenne aktus közben vagdalni egymást vagy magunkat :D Eddig különálló élmény vagy előjáték volt, de annyira magától jött, most ezért nem igazán tudom, mit hogyan.


Szex közbeni vérszívás, vagy (túl) éles késsel hadonászás miatt kellett a mentő?

2010. márc. 5. 02:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, hát a mensin kivül nemtudok mást elképzelni :S
2010. márc. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Nekünk a barátunkkal mindkettőnknek van ilyen fétise. Mi egyszerűen vagy megvágjuk egymást egy nagyon pici ékszerkéssel, vagy megszúrjuk egymást tűvel, de már olyn is volt, hogy simán megharaptuk egymást. Mondjuk ez utóbbi fájt kicsit, ami engem ugyan kifejezetten feldobott abban a helyzetben (kis fájdalom belefér, annyi hormon mellett), de talán másnak nem feküdne már.


Ez is olyan, mint minden más szexuális dolog. Jó, ha találsz hozzá megfelelő partnert. Főleg, ha tényleg nem nagyon szeretnéd nélkülözni. Márpedig ha elfolytod, akkor később tönkreteszi a kapcoslatodat, de úgy, hogy észre sem veszitek.


Szóval a lényeg, hogy kérdd meg a barátnődet, hogy had próbáld megvágni valahol óvatosan. Mondd meg neki, hogy ő döntse el, hol. A barátom mondta, hogy ő így vezette be az előző barátnőjét. MOndjuk ehhez azért kell egyfajta bizalom, meg az, hogy a lány nel egyen tökhülye. (Csak mert múltkor egy kérdésnél azon vergődött mindenki, hogy persze, most sak a vérre izgul, de később majd megöli meg ilyenek. Ugyanmár...)

2010. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igaz, nem elfojtani kell, hanem csendben szélnek ereszteni :D
2010. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
nekem is van vérfétisem, de ahogy így olvasom az átszúrt karokat...elment tőle a kedvem, köszönöm! :D
2010. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Átszúrt kar? Ha nem akarsz ilyet, sose hadonássz túlélezett séfkéssel mosogatás közben.
2010. márc. 5. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!