Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, nyáron mi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, nyáron mi tetszik nektek jobban egy férfin, ing vagy inkább sima póló?

Figyelt kérdés
Vagy az ing van akinek nem áll jól?
2015. júl. 1. 16:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is ingpárti vagyok, de csak és kizárólag a hosszú ujjú ingeket szeretem, ilyen melegben feltűrt ujjal. Szerintem nagyon szexi:

[link]

Most az egy dolog, hogy a képen egy elég jó pasi van, de szerintem az így hordott ing a férfiak 90%-ának jól áll.

2015. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ing.

Plusz öltöny, nyakkendő... annyira hihetetlen, hogy a pasiknak - még annak is, aki nem jóképű - elég egy élére vasalt gatya, és klasszisokkal jobban néznek ki. Megőrülök.

2015. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha jól van megválasztva az ing szabása, akkor sztem nincs olyan, akinek ne állna jól. Nekem jobban tetszik. De a póló sem rossz, ha passzol a férfi stílusához, meg nem 2 számmal nagyobb, ízléstelen színű, hülye feliratos meg nagyon feszülős típus.
2015. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Most nyártól függetlenül, mindig az volt az álmom, hogy a leendőbelimnek legyen egy csomó "three piece suit"-ja.
2015. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Imádom a kockás ingeket, a pasikon is nagyon szeretem, szóval ha ing, akkor kockás, de nyilván nem fog minden nap kockás inget hordani egy pasi, szóval inkább poló :D
2015. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem az ha meztelen és már bújik be velem az ágyba :P na de ez offolás volt szóval szerintem a póló de tény hogy az ingben nem lesz annyira meleged
2016. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!