Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, nyáron mi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, nyáron mi tetszik nektek jobban egy férfin, ing vagy inkább sima póló?

Figyelt kérdés
Vagy az ing van akinek nem áll jól?
2015. júl. 1. 16:23
1 2
 1/16 Fëlyne Banshee ***** válasza:

Az nekem ing jobban tetszik. Személyes vélemény, nem kell tényként felfogni. Mindenkinek más az ízlése.

23/L

2015. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mumusan ***** válasza:
Egy fürdőgatya ;)
2015. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem a póló jön be. Ez is személyes vélemény, ízlés.
2015. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem az ing. Nem láttam még olyan férfit, akinek ne állt volna jól. De ha neked nem ez a stílusod, akkor inkább ne akarj magadról hamis képet festeni, mert nem a megfelelő nők figyelmét fogod felkelteni.
2015. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az is fontos, hogy milyen az alkatod. Pocakra nem áll túl jól a testhezálló póló, az ing ápol és eltakar, mellesleg elegánsabb is :)
2015. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az ing.

De nem mindegy milyen, mert van amelyiknek borzalmas a szabása, illetve olyan is van ami lóg a pasin, vagy sokkal nagyobb méret na az nem jó.

De pólóban is van mikor borzalmas fazont vesznek fel.

Egyik nap láttam két srácot is egymás után ingben, az egyiken nagyon jól állt, mérete is jó volt, a másikon meg csak lógott persze a másiknak válla sem volt.

2015. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem az ing jobban tetszene a férjemen, ha nem nekem kéne vasalni. Így inkább a pólót választom (de csak ezért) :)
2015. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

inkább a póló, az elegáns cuccok/pasik annyira nem tetszenek.


(de azért zárójelben megjegyzem, hogy a trikó a legjobb, de csak akkor, ha a pasinak (viszonylag) izmos karja/válla/melle van)

2015. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ing *-*
2015. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
inkább az ing, de igazából mindegy
2015. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!