Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha megdicséritek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megdicséritek egy fiú pólóját, akkor a fiú tetszik nektek vagy csak a póló?

Figyelt kérdés
Mondjuk pl. így,hogy "jó a pólód". Ezt mondod,mert ilyen Balatonos póló volt rajtam,ő meg imádja a balatont,szóval lehet,csak azért mondta.:/

2012. okt. 5. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a póló tetszik,ha a fiú akkor őt dicsérem meg:D 15/L
2012. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

honnan tudjuk hogy ő mért mondta.

Szerintem mindenki másért mondja.

Kérdezd meg:D

max kiröhög..

amúgy meg ha más jelt nem ad akkor cska tetszett neki a pólod

vagy unatkozottxd


17/L

2012. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát figy,lehet egy fiú akármilyen szuper jó pólóban,ha nekem nem jön be maga a fiú,akkor nem kezdem el a pólóját se dicsérgetni. Senkinek se lenne jó,mert minek adjak le bármi jelzést olyannak aki nem tetszik,nem lenne jó,ha félreértené. Csak kellemetlenséghez vezetne.

Viszont ha mondjuk bejön a srác,de a pólója nem tetszik,akkor se fogom megdicsérni.:D

Tehát szóval az egyetlen lehetőség,hogy megdicsérem egy srác pólóját,ha tetszik a srác,és a póló is,vagy legalábbis jól áll neki.:))

De ez csak én vagyok,minden ember más. Én elég zárkózott vagyok,így ha valakinek 'bókolok' az tényleg jelent valamit.

A menőbb vagányabb csajsziknál valószínűleg nem jelent semmit,ha megdicséri.:)

2012. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Tetszett neki a PÓLÓD. Miért akarjátok minden áron megfejteni az ilyen egyszerű dolgokat is?
2012. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondta pl.,h okos vagyok, osztálytársak vagyunk egyébként,és tényleg zárkózott a lány. Csak ritkán beszélünk. Szerintem sincs semmi jelentősége,de azért kíváncsiságból gondoltam megkérdezem.
2012. okt. 5. 15:24
 6/14 anonim ***** válasza:

tetszik neki a pólód, plusz benyögött egy ilyen kapcsolaterősítő mondatot, amit a lányok, szoktak, h jajj, de jó rajtad ez meg az, ezt még simán mondhatta barátilag is

hogy több volt-e benne, az ennyiből nem derül ki

2012. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát én pl mindenkivel elbeszélgetek :D

Ezt simán kedvességből mondta

2012. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pl én imádom a Trópusi Vihart, de ha meglátnék valakin az utcán egy ilyen pólót valakin, hát nem rohannék oda megdicsérni...ahhoz azért kell szimpátia. A tetszésre nehéz következtetni, de az tuti, hogy szimpatikus vagy neki, simán lenne esélyed nála, hajrá. Mivel téged is foglalkoztat a dolog, neked tetszik ez a lány, vesztenivalód meg nincs.
2012. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha a pólódat dicséri,általában csak a póló tetszik neki,de ha egy lány az illatodat dicséri meg,a hajadat,a szemedet,vagy hasonló dolgokat,akkor sokkal valószínűbb,hogy te magad tetszel neki.


Szerintem.


18/L

2012. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a pólód tetszik neki... De kitudja. Az élet kifürkészhetetlen. :D
2012. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!