Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romantikus férfi, rideg nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus férfi, rideg nő, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit, külsőre "kemény", nagy darab, erős, hobbija harcművészet, intelligens, határozott, erős jellem. És akkor megismertem jobban, és kiderült, hogy mindezekhez érzelmes is, igényli a szeretetet, romantikus tipus. Meglepődtem. Én nehezen mutatom ki az érzéseim, hidegebb vagyok, tudok szeretni de nem mutatom ki ilyen szinten.
2015. jún. 9. 19:37
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Rideget azért irtam, hogy érezhető legyen az ellentét. Tudom, hogy nem mindenki egyforma, és én próbálok megoldást találni ha ez lehetséges.
2015. jún. 9. 20:48
 22/22 anonim ***** válasza:
Nos, ez nyilván függ attól, hogy az úriember mennyire romantikus alkat, mondjuk néha hoz virágot és naponta mondja, hogy szeret, vagy képes 100 rózsát küldeni a munkahelyedre és szerenádot adni az ablakod alatt. De alapjában véve, szintén rideg nőként szerzett tapasztalataim szerint ez nem jó párosítás. Az ilyen típusú exeim folyton nyálas dolgokat mondtak/műveltek, amitől én kínosan, zavarban és kellemetlenül éreztem magam, főleg, ha mások előtt történt, ráadásul folyton velem akartak lenni, pedig én azért eléggé igénylem az egyedüllétet is. Te érzed, ha már most zavar, szerintem később se lesz jobb, de megpróbálhatod megkérni, hogy vegyen vissza egy kicsit. Cserébe te meg nyílj meg jobban.
2015. jún. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!