Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romantikus férfi, rideg nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus férfi, rideg nő, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit, külsőre "kemény", nagy darab, erős, hobbija harcművészet, intelligens, határozott, erős jellem. És akkor megismertem jobban, és kiderült, hogy mindezekhez érzelmes is, igényli a szeretetet, romantikus tipus. Meglepődtem. Én nehezen mutatom ki az érzéseim, hidegebb vagyok, tudok szeretni de nem mutatom ki ilyen szinten.
2015. jún. 9. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Nem is kell az emberek felé kimutatni, de a párodnak azért illene.
2015. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem kíméld meg magadtól... majd talál egy olyan nőt, aki nem szórakozik, hanem ha szereti, akkor ezt látja majd ő is :) Megérdemli, ha ilyen jó tulajdonságai vannak, te meg keress olyat aki beéri kevesebbel.
2015. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem megy, a beállitottságom miatt.
2015. jún. 9. 19:42
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is beszélgettem egy ilyen rideg lánnyal vagy 5 hónapig, de nem jutottunk el a találkozásig szerencsére, mert lekoptatott. Nem illettünk össze, és nem is lett volna jó hosszú távon, mert én elég érzelmes típus vagyok. Igénylem, hogy a partnerem is az legyen.
2015. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Próbálok változni legalább egy kicsit, de szerintem soha nem érem el azt a szintet amit ő igényelne.
2015. jún. 9. 19:47
 6/22 anonim ***** válasza:
ezt én is kiírhattam volna..
2015. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb párosítás, ha arra vágysz, hogy évek 10-19 év múltán is ostromoljon a fazon:D Ezt komolyan irtam egyébként:)
2015. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, hogy érted, mint pozitivumot? Érdekesebb neki igy vagy miért?
2015. jún. 9. 19:53
 9/22 anonim ***** válasza:
7+ A tapasztalat beszél belőlem. No meg a rideg külső még takarhat érző szívet:D
2015. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Érdekes, párkapcsolatra gondolsz vagy plátói esetre?
2015. jún. 9. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!