Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romantikus férfi, rideg nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus férfi, rideg nő, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit, külsőre "kemény", nagy darab, erős, hobbija harcművészet, intelligens, határozott, erős jellem. És akkor megismertem jobban, és kiderült, hogy mindezekhez érzelmes is, igényli a szeretetet, romantikus tipus. Meglepődtem. Én nehezen mutatom ki az érzéseim, hidegebb vagyok, tudok szeretni de nem mutatom ki ilyen szinten.
2015. jún. 9. 19:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
1%
ez hülyeség, a tag jobbat érdemel tőled jóval,az ilyen mint te inkább egy estére való,miért teszed tönkre a gyereket ? hadd legyen már rendes nője.
2015. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igy ismeretlenül légy szives ne itélkezz mert nincs hozzá jogod egyáltalán.
2015. jún. 9. 20:08
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert valaki kevésbé intenzíven mutatja ki vagy éli meg az érzéseit, még nem jelenti azt, hogy játszadozik. Én sem vagyok az a nagyon érzelgős típus, de ebben benne van a keze a családom ridegségének és velem szembeni örökös kritikájuknak, hogy soha semmi nem volt jó, én meg falat emeltem magam köré, hogy kevésbé fájjon. De attól még egy párkapcsolatban nem szórakozok, ha szeretem a másikat, csak mondjuk nem csüngök rajta állandóan, én másképp mutatom ki.
2015. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Tanuld meg kimutatni az érzéseid (csak az egyetlen, megfelelő ember felé), különben őt is, és sok őszinte, egészséges érzelmi világú férfit fogsz megbántani!
2015. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

10 Kapcsolat-házasság.


Az általad leírt tipusú férfi ostromlós. Mindig ostromolja a nőt, nem hagy élni, jön utánad, kotor, meglepetések özöne, addig mig nem bólintasz neki, hogy a kezed adod-magyarul hogy feleségül nem mész hozzá.

2015. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem van benned egy jó adag önostorozás. Mi az, hogy rideg? Mert másmilyen a szeretetnyelved? Mert más a fogalmatok a romantikáról?

Nálunk ugyanez volt a helyzet, bár a volt párom kívülről se volt épp kemény legény, azt hittem romantikus vagyok alapból, de ő már túlzásba vitte nekem. Mindig rosszul éreztem magam mellette, hogy nem vagyok "elég". Nem is nagyon tudtam mit hozzátenni, ő mindig akkora gesztusokat tett, nagyon zavart.

Aztán most akármerre nézek, kevésbé gyengédlelkű, romantikus hapsik mellett igenis jobban érzem magam, nőiesnek, szívesebben teszem oda magam, mert nem érzem, hogy "kitúrnának" a szerepemből.

Hozzá kell tennem, hogy bár nem hiszek a horoszkópokban dogmatikusan, szerintem sokat nyom az latban, hogy együtt milyen páros vagytok. pl. egy szűz vagy egy kos sosem lesz egy romantikus alkat... szemben mondjuk egy rákkal, aki él hal a romantikáért

2015. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

16

Ezért ment a minusz neked, mert egyértelműen félre akarod a kérdezőt vezetni, és az randa dolog:



*Hozzá kell tennem, hogy bár nem hiszek a horoszkópokban dogmatikusan, szerintem sokat nyom az latban, hogy együtt milyen páros vagytok. pl. egy szűz vagy egy kos sosem lesz egy romantikus alkat... szemben mondjuk egy rákkal, aki él hal a romantikáért

2015. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

hogyne lenne jogom,különben tényeket közöltem,te magad szerint sem illetek össze...aztán mégis a megerősítést várod hogy de igen, az ellentétek nem férnek meg,ez van.


hohóó én is romantikus horoszkópban születtem.!^^ na ez már fun.

2015. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem gond, a horoszkópban nem hiszek. Különben is csak megcáfolni tudom.
2015. jún. 9. 20:37
 20/22 A kérdező kommentje:
Én pedig azt mondom, hogy amit mondasz lepereg rólam, a fejed tetejére is állhatsz, nem érdekel a véleményed.
2015. jún. 9. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!