Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még "úriember" férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még "úriember" férfiak, akik szeretnek gondoskodni a párjukról?

Figyelt kérdés

Gondoskodás alatt nem pénzügyi dolgokat értek, hanem olyan apróságokat, hogy pl. ha meglátod hogy a kanapén alszik akkor betakarod, néha csinálsz neki reggelit, ha beteg akkor ápolod, megmented a nagy pókoktól, ilyesmik, illetve emellett kicsit konzervatívabb, nem egyből megfektetni akarja a nőt, hanem ismerkedni, és ezzel együtt nem az olyan nők tetszenek neki, akik mindenüket kiteszik, udvarias, stb. Valamint nem olyan "úriember", hogy kapálózik, hogy ő micsoda gentleman mégse kell a nőknek, az összes nő h...e p...a, pedig ő aztán úriember :D

Vannak még ilyen férfiak?

(Nem ismerkedési céllal írtam ki, csak kis helyzetfelmérés :D )


2015. máj. 14. 22:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

mindig olyan nőkkel voltam,akik felé tett gondoskodásom és kedvességem lehet ritka,de őszinte volt :D és megtanulták megbecsülni,ez a fontos.Mértékletességet nem ismerik az emberek.


na helyes ha kölcsönös a dolog :) nem arról volt szó,de vannak akik hercegnőnek képzelik magukat,mert kétszer annak hívta valaki...:d és sok "férfi" nyakát törve elégíti ki az igényeket,kívánságokat.

és a lényeg

ami engem zavar

ezt akarják egyesek normálisnak meg követendőnek beállítani


Pft!

2015. máj. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Bocsi de egy normális nő alapból megbecsüli az ilyet. És nem elvárás, nem ez amit "kell" egy férfinak tenni, hanem szerencsésnek mondjuk magunkat mellettük mint pl ahogy én írtam is. Kölcsönös gondoskodás, odafigyelés és biztosan jól megy minden mert ez magában foglalja azt is, hogy észrevesszük ha csak egy kicsi problémája van a másiknak stb..
2015. máj. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Itt sunnyogok. :D
2015. máj. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Gondoskodásért dicséret jár, meg hőssé avatás! Pasi ego pátyolgatás...:)
2015. máj. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

én odafigyelek a páromra, de csak akkor mutatom ki, ha érzem, hogy ő vágyik erre

betakargatni a kanapén a szerelmed, az nagyon romantikus, esetleg vinni neki egy gőzőlgő kávét, vagy csak nyomni egy puszit a homlokára...

2015. máj. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Jelen.
2015. máj. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Nézz körül a "barát zónádban", ott fogod őket találni.
2015. máj. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Vannak csak a hálátlan nők kiirtják őket...

Vannak ilyen srácok... ott vannak körülötted

Vannak ilyen srácok, csak nézz bele a "barátzónádba"


A nők barátságzónája az azt jelenti hogy nem egy trendi bunko ember, akivel meg lehet jelenni és panaszkodni lehet róla hogy milyen szemét és kibeszélni, hanem az a srác van "barátzónába" aki normális... ezt a nők nem tudják hovatenni, mert normális, nem bunkózik, müvelt tájékozott általában... Akire tud támaszkodni, mert ez a "barát" fog a lánynak egy tiszta zsepit nyujtani szakadó esőben a buszmegállóban a nőnek, mikor az épp zokog mert otthagyta a pasija...


Vannak ilyen emberek, csak ezek nem kellenek a modern generáció neveltjeinek.

2015. máj. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Ha ide valaki azt írja hogy ő az akkor ő már ,,kapálózik'':D


Amúgy ezt szerintem a lányoknak kell eldönteni hogy ki számít nekik annak.

2015. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

A kölcsönös törődés persze alap :)

Írtam, nem ismerkedni akarok, van is párom, de rajta kívül még életemben nem láttam ilyen fiút/férfit :/

A "barátzónámba" nem véletlenül kerülnek emberek, ott vannak azok, akikkel lehet viccelődni pl, de ahhoz túl bunkók hogy el tudjak képzelni velük kapcsolatot, de havernak tökéletesek, mert szórakoztatóak. A "barátzónámban" vannak a legtrendibb, legnépszerűbb fiúk, mert ők is tudnak jó fejek lenni baráti társaságban, de nem kívánnám őket senkinek párnak.

Az én véleményem szerint pont hogy velük lenne unalmas minden nap azon idegeskedni, hogy már megint nem mutatja ki hogy szeret, már megint félek hogy megcsal, stb. A legtöbb lány ismerősöm romantikus pasira vágyik, nem tudom honnan jön ez a rengeteg "a nőknek csak a bunkók kellenek" duma.. :/

2015. máj. 15. 10:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!