Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradtak még egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradtak még egyáltalán olyan férfiak, akikből nem veszett ki tartás, és az jómodor?

Figyelt kérdés
olyanok, akik nem általánosítgatnak, nem csak megfektetni akarnak egy nőt, igen is fontos nekik a hűség, fontos az, hogy egyenlőfélként kezelje a párját, aki nem nőgyülölő, udvarias, vicces, nyitott, tud viselkedni, nem káromkodik, választékosan beszél, nem a farka irányítja, vannak célja, mindenkivel kedves, van értékrendje, szereti a kultúrát, nem néz le másokat és úgy összeségében, igazi férfi.

2014. júl. 8. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem maradtak
2014. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Itt vagyok cica gyere hát és ugorj a makkomra.
2014. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vannak, csak most épp nagymellű nőket dugnak, ne zavard őket
2014. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valljuk be, azt hogy "mindenkivel kedves" elég nehéz teljesíteni:)
2014. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindjárt jönnek a kockamatyik a jófiúk:-)
2014. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szűz jegyű vagyok :) (olvass utána ha érdekel)

Párkapcsolatban nekem a legfontosabb a partnerem...

16/F

2014. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen, én ismerek ilyet
2014. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vannak csak aztán egyszer csak arra érnek haza, hogy a csajukat épp egy általa előzetesen bunkó parsztnak tituált srác búgatja.
2014. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én és ezt teljes komolysággal mondom.Én tényleg ilyen vagyok mert ilyen is akartam lenni,és büszke is vagyok rá hogy ilyen lehetek.Van csak rohad a társadalom,és a neten is a szennyet találjuk,emberből is,van ugyan egy-két normális de a többi normális tanácstalan és depis.És reménytelennek érzi magát.
2014. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vannak, csak ritka.
2014. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!