Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még "úriember" férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még "úriember" férfiak, akik szeretnek gondoskodni a párjukról?

Figyelt kérdés

Gondoskodás alatt nem pénzügyi dolgokat értek, hanem olyan apróságokat, hogy pl. ha meglátod hogy a kanapén alszik akkor betakarod, néha csinálsz neki reggelit, ha beteg akkor ápolod, megmented a nagy pókoktól, ilyesmik, illetve emellett kicsit konzervatívabb, nem egyből megfektetni akarja a nőt, hanem ismerkedni, és ezzel együtt nem az olyan nők tetszenek neki, akik mindenüket kiteszik, udvarias, stb. Valamint nem olyan "úriember", hogy kapálózik, hogy ő micsoda gentleman mégse kell a nőknek, az összes nő h...e p...a, pedig ő aztán úriember :D

Vannak még ilyen férfiak?

(Nem ismerkedési céllal írtam ki, csak kis helyzetfelmérés :D )


2015. máj. 14. 22:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Kérdés lezárva.
2015. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Nyilván.

duuuuh...


most írj ki olyan kérdést hogy vannak e olyan férfiak akiknek van szakálluk. ugyanaz a kategória


Ha eddig nem találtál ilyen pasit, rossz helyen keresgéltél.

2015. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Vagyok. 22/F
2015. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 WheneverYouWant ***** válasza:
Van amikor ilyen a hangulatom... azért ezt 0-24-be kicsit nehéz elképzelni. A lánytól függ hogy milyen gyorsan fektetem meg, ha azt érdemli csak akkor gyorsan ha többet szeretnék akkor várok.(volt már hogy visszautasítottam e miatt a szexet)
2015. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Vannak. Férjem ha rosszul vagyok mos, főz, takarít. Meg amúgy is szokott segíteni. Amúgy szívesen csinál nekem reggelit, elmegy a boltba csokiért és sorolhatnám.. Szerencsés vagyok. :)
2015. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

a lovagok sem úriemberek voltak hanem páncélos gyilkosok.

hát én is inkább a kemény valóság vagyok :,D erről nem is érdekel a véleményed.


de többségét szerintem egy átlagos srác megteszi innen az oldalról is örömmel szívesen, csak lehet ők nem elég "úriemberek" neked :,D ;)

2015. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Az én párom ilyen, de az éremnek mindig két oldala van...pl ha nem beteg vagyok, akkor lusta nagyon, mondjuk a betakaras, kajabehozas sűrűn megvan, de a házimunka nem, bar o a csekket, vásárlást intézi...aaa de, nekem uriemberrm van :)))
2015. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést a számból szedted ki!:O

pont valamelyik nap szedtem össze ezeket magamban és ez a betakarás és társai mind közte volt.



20L

2015. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
LE LE LE LE LE JÓFIÚ
2015. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

"Megmented a nagy pókoktól" ez de aranyos:D

Barátom pont ilyen, ha nála vagyok mindig ágyba hozza nekem a reggelit, főleg azért mert én szeretek lustálkodni reggel :3

2015. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!