Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szemében a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szemében a fizikai munka gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy manapság a 15-22 éves lányok szemében ha valaki fizikai munkát/kétkezi munkát végez ( pl: segíteni nagyimnak fát vágni, hordani, hasogatni, illetve füvet nyírni, vagy a szőlőt illetve kertet fel felrotációzni, illetve itthon a ház körül, sövényvágás miegymás általános dolgok )az ciki/elítélendő, vagy netán éppen az ellenkezője és pozitív dolog ? Mert volt már rá példa, hogy pl írtam egy fiatal lánynak, h most nem vagyok otthon mert nagyimnál fát vágok és, hát " kinevetett" meg, hogy épp disznóvágásra mentem másnap és azért is, hogy az milyen már, parasztos meg minden, noha nagyim igen, tényleg faluban él, de akkor is. E' mellett persze informatikusnak tanulok bááár most érettségiztem és a vendéglátó illetve szakács szakmában (szeretnék) megyek tovább, nem az informatikai tudásom erősítem. Háát nem tudom :/... Bocsi a sok írásért 18 F Elsősorban a hasonló korú lányok válaszát várnám, korotokat mellékeljétek legyetek szívesek :)



2015. máj. 12. 14:48
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Hmm ilyenkor olyan jó volna látni, milyen külsejű hölgyek írnak, persze tudom én, h nem csak azt kell nézni és egyet is értek vele, de külső megfog belső megtart :) De örülök, hogy legalább jó páran egyetértenek vele, hogy segíteni kell és nem szégyen :D
2015. máj. 12. 16:23
 22/27 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, én egy extrémen kinéző lány vagyok, színes haj, piercingek, tetkók :D ki sem néznéd belőlem, hogy azzal akarok foglalkozni, hogy állatokat ápoljak és szart lapátoljak :)
2015. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, sőt! Én heti rendszerességgel csinálok a mamámnál ilyesmiket lány léttemre :D Disznóvágáson is rengetegen voltam már, falun kezdtem az "életet". :)

Az biztos hogy valamennyit erősödsz tőle, de nekem se lett bodybuilder hátam, pedig volt hogy 3 mázsa farönköt hordtam be egymagam.

A lényeg hogy szeretjük a mamit és szívesen segítünk neki! :)

17L

2015. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A plázacicáknak minden fizikai munka gáz. Ők azt hiszik, a pénz is a falból folyik, mint a meleg víz.
2015. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz :) 15 évesen, az első fiúm szobafestő volt (vagyis akkor még csak tanuló, de végzős), utána, akivel sokáig együtt voltam (16-19 éves korom között), az meg hidegburkoló. Ez mind fizikai munka.

Mondjuk ilyen kertészkedős, favágós pasim sosem volt, valahogy mindenki, akihez valaha közöm volt, az városban lakott, társasházban, és a rokonságban sem volt kinek segíteni ilyesmit csinálni. Viszont van olyan fiú haverom, akinél voltunk disznóvágáson, róla sem gondoltam azt, hogy parasztos lenne, meg magamat sem éreztem annak, amiért részt veszek benne.

2015. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25-ös vagyok, látom, közben a kinézet is érdekessé vált számodra :) Hm, hát nézzük, viszonylag alacsony vagyok, átlagos alkatú, se nem kövér, se nem sovány, sok tetoválásom és piercingem van, rövid haj (most éppen fekete, de szokott piros is lenni), általában vagányabb, de kényelmes ruhákban járok. Nem egy tipikus csinibaba vagyok, de általában tetszeni szoktam a pasiknak, akiket nem botránkoztat meg a színes haj, tetoválás, miegymás.
2015. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Akkor biztos tetszenél :D Majdhogynem tetkó fétisem van :D... Imádom őket, nekem is van. Köszi a válaszod nagyon korrekt volt:)
2015. jún. 29. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!