Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szemében a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szemében a fizikai munka gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy manapság a 15-22 éves lányok szemében ha valaki fizikai munkát/kétkezi munkát végez ( pl: segíteni nagyimnak fát vágni, hordani, hasogatni, illetve füvet nyírni, vagy a szőlőt illetve kertet fel felrotációzni, illetve itthon a ház körül, sövényvágás miegymás általános dolgok )az ciki/elítélendő, vagy netán éppen az ellenkezője és pozitív dolog ? Mert volt már rá példa, hogy pl írtam egy fiatal lánynak, h most nem vagyok otthon mert nagyimnál fát vágok és, hát " kinevetett" meg, hogy épp disznóvágásra mentem másnap és azért is, hogy az milyen már, parasztos meg minden, noha nagyim igen, tényleg faluban él, de akkor is. E' mellett persze informatikusnak tanulok bááár most érettségiztem és a vendéglátó illetve szakács szakmában (szeretnék) megyek tovább, nem az informatikai tudásom erősítem. Háát nem tudom :/... Bocsi a sok írásért 18 F Elsősorban a hasonló korú lányok válaszát várnám, korotokat mellékeljétek legyetek szívesek :)



2015. máj. 12. 14:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz :) legalább lesz/van rajtad egy kis használható izom is.

én nő létemre is két kezi munkát fogok végezni, állatokkal szeretnék mindenképp foglalkozni :) a munka, amíg tisztességes, nem lehet gáz, aki annak tartja, az sokkal gázosabb ember szerintem.

20L

2015. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább az, ha otthon lógatod a lábad.
2015. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
igaz én 26 vagyok, de ez nem ciki. Nekem az öcsém 16 éves, és állatokkal foglalkozik meg a ház körül mindennel. Tapadnak rá a lányok :)
2015. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Szerintem pozitív dolog. :) Én ma is kiporszívóztam 4 szobát meg összenyomtam 14 db (igen számoltam :"D mert anélkül unalmas lett volna :"DD) 1,5 literes ásványvizes üveget, lehet nem túl sok dolog de nem baj. 13/L
2015. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Inkább az lenne gáz, ha nem segítenél nekik.
2015. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
21%

# 1

Muszáj megkérdeznem, hogy az alkalmi fa hasítás, fűnyírás és a disznóvágás mióta növeli az izom tömeget? Mesélhetnél erről, mert marhára érdekel:D

2015. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
dehogy gáz
2015. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az izom az már más kérdés ugyanis nem vagyok egy body builder:) Kis pocak is megfigyelhető ^^, Persze iskolában volt " szorítás mérés" éés a "kigyúrt" fiúktól egy 15-17 kg-vel többet szorítottam na mondjuk ez csak egy fajta izomcsoport :D 184 cm magas vagyok és 85 kg, de nem tudom, rám nem tapadnak a csajok, maximum szórakozóhelyen ha már ittak egy keveset :D...
2015. máj. 12. 14:57
 9/27 anonim ***** válasza:
#6: nem feltétlenül az alkalmira gondoltam, ilyet nem is írtam. de ha gyakran végez fizikai jellegű munkát, akkor azért izmosodhat :)
2015. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hááát a fa vágás mondjuk ha már felvágsz olyan 10 m^3-ert akkor növeli az bizony:P Disznóvágás meg azért egy malacka combja, karaja nem 1-2 kiló :33
2015. máj. 12. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!