Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szemében a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szemében a fizikai munka gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy manapság a 15-22 éves lányok szemében ha valaki fizikai munkát/kétkezi munkát végez ( pl: segíteni nagyimnak fát vágni, hordani, hasogatni, illetve füvet nyírni, vagy a szőlőt illetve kertet fel felrotációzni, illetve itthon a ház körül, sövényvágás miegymás általános dolgok )az ciki/elítélendő, vagy netán éppen az ellenkezője és pozitív dolog ? Mert volt már rá példa, hogy pl írtam egy fiatal lánynak, h most nem vagyok otthon mert nagyimnál fát vágok és, hát " kinevetett" meg, hogy épp disznóvágásra mentem másnap és azért is, hogy az milyen már, parasztos meg minden, noha nagyim igen, tényleg faluban él, de akkor is. E' mellett persze informatikusnak tanulok bááár most érettségiztem és a vendéglátó illetve szakács szakmában (szeretnék) megyek tovább, nem az informatikai tudásom erősítem. Háát nem tudom :/... Bocsi a sok írásért 18 F Elsősorban a hasonló korú lányok válaszát várnám, korotokat mellékeljétek legyetek szívesek :)



2015. máj. 12. 14:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem gáz, inkább előny.
2015. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
6-os szerinted mikor lenne izmosabb ha egész nap gép előtt kockulna vagy piálna vagy inkább ha otthon dolgozik,segít?Nem gáz max a "pláza cicák" szerint,normális lány értékeli ezt..
2015. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
29%

# 12

Ugyanannyira nem izmosodik egyik opcióval sem...kár okoskodni:D

2015. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
neked meg kár szétoffolni a kérdést :D
2015. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Hát erről az izom gyarapításos dologról inkább ne veszekedjünk :D Aki úgy gondolja, hogy ettől nem erősödik az ember ( persze itt nem a látvány strandizomra, a felhőkre illetve lufikra kell gondolni, akkor próbáljon meg napi ~ 5 órában fát hasogatni vagy akár terményt hordani jobbra-balra vagy nem tudom :) Szerintem ha mozgatod a testrészeid már az is erősíti az ízületeket/izmokat, persze most itt nem arra gondolok, hogy egy nap letekersz 1 kilométert a görgőn illetve 8627673x nyomod le a billentyűket :D.

- Igen sajnos már én is abban a világban " nőttem fel " ahol a plázap1csák véleménye számít, és sajnos ( vagy nem sajnos) de valamiért külsőleg hát nekem is ők jönnek be leginkább:) Deee remélhetőleg real-lifeban is gondolkodik valaki hasonlóan mint itt ti, itt Miskolc környékén :)

2015. máj. 12. 15:14
 16/27 anonim ***** válasza:
53%

# 15

Nem feltétlenül. Ezek mind szezonális munkák és ritka, hogy olyan intenzitással végezné valaki, hogy annak hatása/látszata is legyen. Mert azért a munkáért már fizetni szokás:)

2015. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ( vagy szerencsére ) egész évben kell a fával dolgozni ( ugye járok erdőre is, talán ezért ) illetve ha épp nem ezt akkor pl, sátrat építeni a virágoknak, elkeríteni egy részt az udvarból a kiscsirkéknek stb, mindig van mit csinálni :)
2015. máj. 12. 15:19
 18/27 anonim ***** válasza:

Szerintem egy cseppet sem ciki, gáz. A párom(18 éves) is minden ilyesmit elvégez, amit te leírtál. Örülök neki, hogy ilyen kis szorgos és hogy a város túloldalára is átmegy azért, hogy a nagyijának is segítsen a ház körül. A nagypapám parasztember, apukám is vidéken él, kiskori emlékeimben őrzöm a disznóvágások emlékeit. Tehát én is vidéki, szorgos fizikai munkát végző emberek között nőttem fel, lehet talán ezért sem érzem ezt 'cikinek'.:)

18/L

2015. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem gaz. Lehet azert nevetett ki a csak vagy reagalt furan,mert meg eletebe nem dolgozott semmit. A munka az munka mindegy mi.:)

L/23

2015. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha rendes és normális lányokkal ismerkedsz akkor nem fogják gáznak tartani. A csinibabák viszont igen, ne is pazarold rájuk az idődet.
2015. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!