Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az IM vagy BRAVO újságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az IM vagy BRAVO újságban volt kb 10évvel ezelött egy eper pudingos szerelmi varázslat ami nekem már egyszer bevált, de most nem találom a varázslat receptjét vki letudná irni v. hasonló könnyű szerelmi varázslatot?

Figyelt kérdés

Annyira emlékszem,hogy teljesen ugyanugy kellett csinálni ahogyan a pudingot ugyanugy tejjel összekeverni csak azt nem tudom mit kellett közbe mondani és hányszor kelett megkavarni,azt tudom még hogy közbe erösen a pasira v csajra kell gondolni és hogy azért eper izű puding,mert az eper a szerelem gyümölcse.

Egyszer megcsináltam ezt és akkor bevált,azért is kéne a receptje a varázslatnak.


2010. febr. 20. 13:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Belém is mindig mindenki szerelmes lesz ha eperpudingot csinálok neki.

Eperpudííííng!

2010. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Hááát..ha hiszel benne hajrá...szerintem tökmindegy hogyan csinálod meg, csak hinned kell benne, neem? Szóval hidd azt ,hogy ha háromszor megkevered jobbra, aztán ötször balra, akkor mindenki beléd szeret.

Mellesleg pedig nem értem, miért vagy azon kiakadva, hogy nekünk az a véleményünk, hogy ez egy jó nagy hülyeség. Te hiszel ebben a hókuszpókuszban, mi meg nem..eennyi

2010. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezt felejtsd el, csavard el inkább az illető fejét! Nehogy azt mondd, h neked az ilyen tini szennylapok ilyen sokat jelentenek! Meg am is. Mit akarsz 13 évesen? Ülj le inkább tanulni, vagy menj kosarazni a barátaiddal, két éve én is ezt csináltam. 15 vagyok, lány. Sőt, még mindig ezt csinálom. Mondjuk, mást is... ;)

És ha kicsit utánanézel a dolgoknak, rájössz, h a szerelmi varázslat valójában fekete mágia. Mert másnak az akaratát és az önálló gondolatait befolyásolod. Gondolj csak bele. Nem sok választja el attól, minthogy csinálsz egy olyan varázslatot, amiben azt kéred a másik féltől, h ugorjon a Dunába. Mondom, fekete mágia. Mármint az ilyen "normális" varázslatokra gondolok, amiket "igazi boszorkányok" írnak. Ezt azért írom ""-be, mert én ugyan nem hiszek ilyan baromságokban, de elfogadom, h van, aki hiszi. És ki tudja, talán néhány tényleg beválik, de semmiképpen nem az, amit az ilyen f.s magazinokban írkálnak. Azok tele vannak butasággal. Nehogy bevedd. Az előtő is vagy véletlen volt, vagy pedig akaratlanul csábítottad el a srácot, mert annyira nagyon hinni akartál ebben a sz.rban, h ezzel is igazat akartál neki adni. Hívd el randira. :)

2010. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet ez a pudingos dolog, de inkább úgy csináld, hogy áthívod a srácot hogy egye meg veled. Hátha egymásra találtok:D
2010. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Képzeljétek, másnak is sikerült...:P
2011. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!