Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az IM vagy BRAVO újságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az IM vagy BRAVO újságban volt kb 10évvel ezelött egy eper pudingos szerelmi varázslat ami nekem már egyszer bevált, de most nem találom a varázslat receptjét vki letudná irni v. hasonló könnyű szerelmi varázslatot?

Figyelt kérdés

Annyira emlékszem,hogy teljesen ugyanugy kellett csinálni ahogyan a pudingot ugyanugy tejjel összekeverni csak azt nem tudom mit kellett közbe mondani és hányszor kelett megkavarni,azt tudom még hogy közbe erösen a pasira v csajra kell gondolni és hogy azért eper izű puding,mert az eper a szerelem gyümölcse.

Egyszer megcsináltam ezt és akkor bevált,azért is kéne a receptje a varázslatnak.


2010. febr. 20. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

te komolyan hiszel ezekben?

szerintem csak véletlen volt hogy sikerült..

2010. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Tejószagúszentségesatyaúristen.
2010. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
XDDD
2010. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
hát ezen most kajak sírok xd
2010. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Sajnálom azt az illetőt akit te meg szeretnél fogni. :-((
2010. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Még ha igaz is lenne, azért az első számú alapszabály, hogy senki akaratát ne befolyásoljuk. (mikre jók a regények :D )

Szóval, ne tedd meg, neked se lenne jó, ha olyannal járnál, akit nem szeretnél, csak valami hajt hozzá.

2010. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
hu b.ssza meg egyre több a jedilovag...
2010. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
58%
Ezekben te komolyan hiszel?Tuti h csak véletlen volt,hidd el!
2010. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, de te hány éves vagy?

am az h "bejött" az előző az véletlen lehetett.....

és képzeld magad a srác helyébe....képzeld ha vmi ronda srácnak teccenél(most nem arra céloztam h ronda vagy) és belé szeretnél mert egy ilyen bűbájt használt....

2010. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
13v.ok és a tesom aki most 28éves az ő idejében volt benne az újságba,én kb3éve csináltam meg és nekem bejött!talán azért mert hiszek benne!és én dolgom hogy mit csinálok,miben hiszek.és a hülyeségeiteket tartsátok magatoknak!
2010. febr. 20. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!