Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz elhívni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz elhívni valakit temetésre?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, akivel talán kialakulóban van valami. Szeretném ha ott lenne velem, mert nem igen van senki akire támaszkodhatnék, és nem akarok mindenki előtt ott megtörni, és egyedül zokogni. Úgy érzem hogy ő rá támaszkodhatok, szóval mennyire gáz elhívni egy lányt temetésre(hozzám közel álló személyére akit ő nem is ismert), és ugye még nem járunk és nincs köztünk komoly kapcsolat csak szó volt arról, hogy meg kellene próbálnunk mert jól kijövünk, de nem annyira közvetlen közöttünk a dolog, hogy ez hogy velem van ilyen helyzetben alap lenne.

2015. ápr. 14. 13:10
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Részvétem, de akkor pláne ne hívd el! Valószínű te fogod vezetni a gyászmenetet is mert te vagy a legközelebbi családtag.

Ha még nem vagytok együtt és csak az ismerkedési szakaszban vagytok akkor ilyen családi mélységekbe még nem tanácsos menni szerintem.


Az más lenne, ha már mondjuk 1-2 éve együtt lennétek vagy eljegyezted volna, akkor megértem. De ismerkedési fázisban nem jó elhívni a kiszemeltet, hogy egy napig az ő vállán zokogj, pláne, ha nem is ismerte apádat.

2015. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

22 vagyok. Bocs, nem olvastam el, h nem teljesen randi. Azt viszont irtad, h alakulofelben van vmi. Szerintem meg nem alltok eleg kozel egymashoz ahhoz, h ilyen "terhet" tegyel a vallara. Persze, h Neked is kell vki, akire tamaszkodhatsz, de gondolj bele az o helyzetebe is kicsit. Mi van, ha neki ez kellemetlen lenne igy az elejen?


Elhiszem, h fontos Neked, de ha akarsz tole vmit, akkor en a helyedben nem egy temetessel inditanek.

2015. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedési fázis, pár éve ismerem, csak most fordulna komolyra a dolog.


De egyébként már döntöttem, hogy meg se említem neki, és nem hívom el.

2015. ápr. 14. 13:45
 34/49 anonim ***** válasza:

Sajnálom :( De tényleg nem hívd el. Te leszel ott a "fő" családtag. Biztosan kellemetlenül érezné magát a lány a középpontban, úgyhogy még hozzád sincs sok köze.

Biztosan lesz ott valaki, távolabbi rokonok, apukád barátai, munkatársai, akikre majd támaszkodhatsz!

2015. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

Pont azért gondoltam, hogy örülnék ha rá tudnék támaszkodni mert benne bízom meg, és fontos ő nekem.


De valóban kellemetlen lenne neki, mert ez túl nagy kérés.

2015. ápr. 14. 13:47
 36/49 anonim ***** válasza:

De ugye azt tudja, hogy mi történt? Ha ilyen régóta ismered, akkor biztosan érdekli, hogy mi van veled.

Oszd meg vele az érzéseidet, nem zárd magadba.

Talán még fel is ajánlja, hogy segít valamiben vagy hol elmegy a temetésre.

2015. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Kérdező! Őszinte részvétem. De nem hiszem el, hogy egyetlenegy rokonod nem lesz a temetésen, csak te együl, meg a hölgy ismerősöd.
2015. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Igen említettem neki, és tudja de azóta nem találkoztunk és nem is beszéltünk, intéztem a temetéssel kapcsolatos ügyeket... meg mindent amit kell.
2015. ápr. 14. 13:49
 39/49 anonim ***** válasza:

Annyit megtehetsz, hogy megemlíted neki a temetést és, hogy ki hunyt el.

Ha felkínálja, hogy elmegy veled akkor legfeljebb nemet mondasz vagy elfogadod. Ám te ne hívd el közvetlenül.

2015. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Nyilván ismerősök, apukám barátai, munkatársai ott lesznek, de őket én annyira nem ismerem.. Rokon nem igazán lesz senki. Apámnak van testvére kettő, nekik vannak gyerekeik stb unokatesók, na ők a rokonok de nem voltak jóban, nem hiszem hogy eljönnének.. Én is rég találkoztam velük, mondjuk velem nincs bajuk.
2015. ápr. 14. 13:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!