Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz elhívni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz elhívni valakit temetésre?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, akivel talán kialakulóban van valami. Szeretném ha ott lenne velem, mert nem igen van senki akire támaszkodhatnék, és nem akarok mindenki előtt ott megtörni, és egyedül zokogni. Úgy érzem hogy ő rá támaszkodhatok, szóval mennyire gáz elhívni egy lányt temetésre(hozzám közel álló személyére akit ő nem is ismert), és ugye még nem járunk és nincs köztünk komoly kapcsolat csak szó volt arról, hogy meg kellene próbálnunk mert jól kijövünk, de nem annyira közvetlen közöttünk a dolog, hogy ez hogy velem van ilyen helyzetben alap lenne.

2015. ápr. 14. 13:10
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
Egy temetés csak a családtagokra/rokonokra tartozik, neki semmi köze hozzá.
2015. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
Lelki támaszra ilyenkor a családtagokra kell támaszkodni, nem egy idegenre. Ne hívd meg a temetésre, ez tényleg nem randi helyszín!
2015. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
persze, de én komolyan tervezek vele, vagyis nekem komolyak a szándékaim. Nem is vagyunk már kicsik.
2015. ápr. 14. 13:27
 14/49 anonim ***** válasza:
Szerintem is atom gaz lenne elhivnod az elottem szolokra halgass.
2015. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Nyilván nem randira akartam hívni oda !!!!!!! -.-


Mint mondtam nincs kire támaszkodnom, ez azt jeleni hogy NINCS családom akire tudok támaszkodni.

2015. ápr. 14. 13:28
 16/49 anonim ***** válasza:
14: Akkor hívd, én leszrom, hogy mit csinálsz. Csak ne akadékoskodj már, azért tetted fel a kérdésed hogy meghallgasd mások véleményét...
2015. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

érzéketlen hülye kommentjeiddel menj más kérdéshez.


Egy szóval nem mondtam hogy elhívom, csak megfordult bennem és megkérdeztem más véleményét.


Nem kell ilyen rosszindulatúnak lenni te utolsó gyökér.

2015. ápr. 14. 13:31
 18/49 A kérdező kommentje:

19 a 17 -nek szólsz.


MIT NEM ÉRTESZ AZON MEG HOGY NINCS CSALÁD ??? AZ ELEJE VAGY A VÉGE A NEHÉZ ? HOGY FELFOGD

2015. ápr. 14. 13:32
 19/49 A kérdező kommentje:
*szólt
2015. ápr. 14. 13:32
 20/49 anonim ***** válasza:
Randinak kicsit morbid :) Szerintem nem jo otlet.
2015. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!