Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz elhívni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz elhívni valakit temetésre?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, akivel talán kialakulóban van valami. Szeretném ha ott lenne velem, mert nem igen van senki akire támaszkodhatnék, és nem akarok mindenki előtt ott megtörni, és egyedül zokogni. Úgy érzem hogy ő rá támaszkodhatok, szóval mennyire gáz elhívni egy lányt temetésre(hozzám közel álló személyére akit ő nem is ismert), és ugye még nem járunk és nincs köztünk komoly kapcsolat csak szó volt arról, hogy meg kellene próbálnunk mert jól kijövünk, de nem annyira közvetlen közöttünk a dolog, hogy ez hogy velem van ilyen helyzetben alap lenne.

2015. ápr. 14. 13:10
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
szerintem ne
2015. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Ne tedd!
2015. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
NE!
2015. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz ötlet!!
2015. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
Reszvetem, de ezt nehogy, ha meg akarsz valamit a lanytol
2015. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Miért ennyire rossz ötlet ?


Csak azt szerettem volna, ha nem kell egyedül ezzel megküzdenem és számíthatok valakire.

2015. ápr. 14. 13:16
 7/49 anonim ***** válasza:
62%
Nem javaslom. Februárban nagyon nehéz időket éltem, egyik temetést ki sem hevertem, jött a következő, de inkább tartottam magamban a lelket, mintsem kockára tegyek valakivel egy kapcsolatot (pláne kialakulót). Légy erős!
2015. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:

Azért rossz ötlet, mert ezzel csak leterhelnéd.

Ha a barátnőd lenne, és együtt lennétek pár hónapja, akkor már oké, de így semmiképpen nem.

2015. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

Néhány indok, miért ne:

- a temetés nem randihelyszín

- a lány összezuhanva, esetleg sírva fog téged látni, ami nem feltétlenül kelti a legjobb benyomást

- a lány számára egyértelműen lejön, hogy gyenge vagy, és hogy nincsen semmi belső erőd sem olyan személyek az életedben, akikre támaszkodni tudsz, hogyha arra kényszerülsz, hogy őt elhívd

- nem valószínű, hogy egy számára vadidegen ember temetésén akar majd résztvenni hobbiból, miközben rajtad kívül mindenki más idegen lesz neki, és elképzelhető, hogy azon fognak gondolkozni, ki a fene ő. talán még meg is kérdezik tőled, te meg mit fogsz makogni, ha megkérdezik, minek hoztad el egy idegen barátodat?

- eléggé el tudod venni a kedvét a párkapcsolattól így


Mi 3 éve vagyunk együtt a párommal, most elmennék vele egy olyan temetésre, ahol nem ismerem az elhunytat, hogyha ez számára támasz és segítség lenne, de ha nem lennénk egy pár, biztosan nem mennék.

2015. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
És ha találkozom vele, mennyire beszéljek erről, hogy mit érzek ? vagy próbáljak úgy tenni mintha semmi se lenne, majd ha kérdezi akkor beszélhetek róla ?
2015. ápr. 14. 13:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!