Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz elhívni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz elhívni valakit temetésre?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, akivel talán kialakulóban van valami. Szeretném ha ott lenne velem, mert nem igen van senki akire támaszkodhatnék, és nem akarok mindenki előtt ott megtörni, és egyedül zokogni. Úgy érzem hogy ő rá támaszkodhatok, szóval mennyire gáz elhívni egy lányt temetésre(hozzám közel álló személyére akit ő nem is ismert), és ugye még nem járunk és nincs köztünk komoly kapcsolat csak szó volt arról, hogy meg kellene próbálnunk mert jól kijövünk, de nem annyira közvetlen közöttünk a dolog, hogy ez hogy velem van ilyen helyzetben alap lenne.

2015. ápr. 14. 13:10
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
MONDOM NEM RANDI AZ ISTEN VÁGJA BELÉTEK, AKI ILYEN FOGYATÉKOS HOGY NEM TUDJA FELFOGNI.
2015. ápr. 14. 13:34
 22/49 anonim ***** válasza:

Kinek a temetése lesz, hogy ennyire félsz, hogy megtörsz?

A temetés előtt, után is lehet zokogni. Egyáltalán nem biztos, hogy pont ott fogsz.

Ne hívd el szerintem sem, mégpedig azért, mert nem vagytok olyan közeli viszonyban. Ezt te írtad. Ha a barátnőd lenne, az más lenne. De így lehet, hogy nagyon kellemetlen lenne neki.

Ettől függetlenül elmondhatod neki az érzéseidet a halálesettel kapcsolatban, abban nincs semmi rossz, ha megosztod vele az érzéseidet, fájdalmadat.

2015. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Egy temetésre idegenek is elmennek természetesen, de a ravatalozóban a családtagok a halott baloldalán, a szív felőli részen állnak, aki nem családtag, az a jobboldalon áll. Tehát, a barátnődet nyugodtan elhívhatod a temetésre, de úgy illik, hogy ő a jobboldalon álljon, hiszen nem vagytok családi viszonyban egymással, nem vagytok házasok.
2015. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

# 24


te idióta retardált bélféreg, hányszor írjam le hogy nincs család !

2015. ápr. 14. 13:36
 25/49 anonim ***** válasza:
19: Te akadékoskodsz nem ők. Próbálod meg magyarázni, hogy miért lenne jó ötlet... Nem említettem a családot... Támaszért vannak ingyenesen hívható számok... És érzéketlen hülye vagy te. :) 17 voltam.
2015. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

Aki tudott normális választ írni annak köszönöm.


a rosszindulatú nyomorékok meg halljanak ki, büdös bunkó érzéketlen szemét állatok.

2015. ápr. 14. 13:38
 27/49 A kérdező kommentje:

Kinek a temetése lesz, hogy ennyire félsz, hogy megtörsz?

Apám temetése lesz.


egyke vagyok tehát testvér nincs, anya régen meghalt.(10 éve)

2015. ápr. 14. 13:40
 28/49 anonim ***** válasza:
38%
29: Te rinyálsz itt te gyökér. Segítettek sokan és erre csak lehordod őket, honnan a fszunkból tudjuk, hogy neked milyen az ismerős köröd/családiköröd te szr.
2015. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
te takarodj már innen és akaszd fel magad. mondtam nem vagyok kíváncsi a idióta hozzászólásaidra, a szar meg te vagy.
2015. ápr. 14. 13:41
 30/49 A kérdező kommentje:
sajnálom a világot hogy ilyen mocskok léteznek mint a 67% és a 89%-oss tahó
2015. ápr. 14. 13:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!