Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácok akik "rondák", miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok akik "rondák", miért nem fejlesztik önmagukat?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azokat a srácokat, akik több száz nőnél próbálkoztak bevágódni, és csak elhajtották őket, és a külsejükre fogják a dolgot. Miért hiszitek azt hogy ez a külsőtök miatt van, és nem a belsőtök miatt? Miért nem vagytok képesek fejleszteni magatok?(A kisugárzástól kezdve, a belső tulajdonságotokon át.) Miért rinyáltok állandóan, ha nem vagytok képesek változni?

2015. márc. 30. 16:55
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
40: Igen ám, de ezeket a téveszméket a többi srác elfogja hinni, mert 28 éves vagy... Húzod magaddal a többit...
2015. márc. 31. 18:58
 42/50 anonim ***** válasza:

nyilván a kigyúrt test sokat számít

azon lehet változtatni

2015. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Borzasztó ezt látni/olvasni. Hiába próbál az ember segíteni, tanácsot adni, csak ez megy: "Olyan ocsmány vagyok, hogy tökmindegy." Meg az "Ocsmány arccal úgyse lehet barátnőt szerezni". Ennél többet már nem sikerül kicsikarni önmagukból. Kérdező! Teljesen fölösleges törnöd magad, aki két kézzel ellenáll, és még hátat is fordít a segítségnek, annak mindegy mit írsz.
2015. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Mert a magasságot és az arcberendezést nehéz fejleszteni.
2015. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
44: Láttam én már átlagon aluli alacsony srácot jó nővel, erre mit lépsz?
2015. máj. 2. 15:51
 46/50 anonim ***** válasza:

na először is:


voltál már ronda fiu? Próbálkoztál már rondán nőknél? Gondolom nem, ugyhogy nem kéne ugatni!


Ugyanazt csinálom, mint a szép pasik, őket célra viszi a dolog, MERT JÓL NÉZNEK KI!


fejleszteni magam?


Vegyünk egy velem egy szinten lévő csajt. Neki kéne kondiban rohadni küszködni FÁJNI éveket át, hogy legalább az átlagos szintet elérje és dugjanak vele olyan személyek is, akik NEM RONDÁK?


nyilván nem, mert még egy átlag alatti nő is szexelhet épkézláb pasikkal!


Én személy szerint nem járnék kondiba sem sportolni, mert egy percig nem tudnám ezt azzal a tudattal csinálni, hogy a NŐKNEK NEM KELL szenvedni ugyanazért, amiért nekem meg igen!


És a sport NEM kellemes! Hanem fájdalmas! Arról nem is beszélve, hogy egyes sportoknál EMBEREKKEL KELL ÉRINTKEZNI szociálisan, ami nekem megintcsak kinszenvedés.


Meg lehet nézni különben, hogy a nők hány százaléka RINYÁL azért, hogy nincs pasi. Pedig lenne nekik egy csomo pasi, csak mivel azok "nem elég jók", ezért ugy veszik, mintha egy se lenne!


És pl az átlag nőnek már nem is jó az átlag pasi, neki attól jobb kell!


A rondáknak meg nem jo a ronda, hanem nekik legalább átlagos kell!


és igy tovább!

2015. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

"Láttam én már átlagon aluli alacsony srácot jó nővel, erre mit lépsz?"

Én még nem.

2015. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

én sem láttam, persze a "normális emberek" meg vannak gyözödve arról, hogy ez teljesen szokványos dolog....


lehet, hogy tényleg létezik ilyen, de ilyen riktaságokra alapozni egy ember önbizalmát kb olyan, mint a lottótól remélni a meggazdagodást.

2015. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
kimagaslóan 0 a női hozzászólók száma ennél a kérdésnél
2015. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Mindegy leszrom, majd bele pusztultok a nyomorotokba... Elkesrítő, hogy férfinak nevezitek magatokat...
2015. máj. 2. 17:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!