Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ellene, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ellene, hogy ne érezzem ezt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és boldog párkapcsolatban élek 6éve, mégis különös volnzalmat érzek a 20-30 közötti, pszichológiai beállítottságú férfiak iránt.Elég kellemetlen, és szeretném, ha elmúlna.Mit tehetnék?Kretének kíméljenek...
2010. febr. 16. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ember gondolatai elkalandozhatnak, de igyekezni kell józan döntéseket hozni. Ha elkalandozól jusson eszedbe a párod és hogy nem szeretnél fájdalmat okozni neki. De ezt te is tudtad csak megeröitést akartál igaz!
2010. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kivel élsz párkapcsolatban?Férfivel v nővel?attól függ...
2010. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, h ma már nem kell meglepődni semmin, de ha férfiak iránt érzek vonzalmat, nő vagyok:D:D
2010. febr. 16. 22:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát férfivel élek párkapcsolatban.
2010. febr. 16. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Fogadd el, h a gusztutalan és perverz dolgok izgatnak:)
2010. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy pszichológiai beállítottságú?
2010. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pl pszichológus, grafológus, pszichiáter, olyanok, akiknek nem ez a szakmájuk, de mélyebben érdeklik őket az emberi érzések, gondolatok, mint mást, nem csak felszínesen.

Mondjuk a páromra ez annyira nem jellemző, habár nem érzéketlen, de hát....

2010. febr. 17. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg itt van a kutya elásva, hogy a párodra ez nem annyira jellemző, pedig neked ebből sokkal több lenne az igényed a párkapcsolatban. Biztosan boldog vagy, vagy csak ezt akarod hinni? Korodból ítélve ez az első komoly kapcsolatod. Nem ártana körbenézni a nagyvilágban mielőtt végleg lekötöd magad, főleg ha van egy ilyen vonzalmad. Nem valószínű hogy el fog múlni szerintem, tehát jobb ha szembenézel vele, miért érzed ezt.
2010. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!