Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetek valami hogy ne érezzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek valami hogy ne érezzem?

Figyelt kérdés

... a félelmet hogy nem szeret, megcsal vagy elhagy?

A barátommal még csak 1 hónapja járunk.

Szerelmes vagyok, magamnak is alig merem vallani és egyre jobban eluralkodik rajtam ez az érzés.Nagyon hiányzik ha nem találkozhatunk, egész nap rá gondolok.


2010. aug. 11. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem összemosod a szerelmet a féltékenységgel. Ez két külön dolog. Szeresd nyugodtan, de ezért nem kell félni. Inkább próbáld meg kipuhatolni, hogy ő hogy érez, legyél vele minél többet, és fogadd el, ha nem mindig veled akar lenni. Sok boldogságot nektek!
2010. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hagyd el, es akkor nem fogsz ilyesmiket erezni:P
2010. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kicsit építhetnél önbizalmat, szerintem ez a problémád alapja. ha nincs, akkor keress valami elfoglaltságot,amiben örömöd leled, mondjuk mozogj. Akkor a figyelmed is lekötöd és az alakod is formálod, tiszta jó. A pasik egyébként sem szeretik ha egy nő csak tőlük függ. Légy picit önálló:)
2010. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg az a baj hogy önbizalomhiányom van.Pedig elhalmoz bókokkal.
2010. aug. 11. 21:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy amúgy?

Ennyi erövel ez a kérdés mindenkiben felmerülhet ,minden olyan emberben aki párkapcsolatban él. Szerintem figyelj a jelekre : hogy ölel meg, hogy csokol meg, szeret veled talizni? sokat vagytok együtt?,csinál közös progikat, a kedvedben jár ?,elötted megnézi a csajokat?,bántott már meg téged? stb... eezekböl lehet tudni h valojában szeret vagy sem. Az h megcsal háát iggen ettöl sok mindenki fél DE MUSZÁJ biznod vagy nincs értelme az egésznek ... Csak vigyázz a szerelem vakáá tesz (tapasztalat ) ... ;) Sok Boldogságot :)

2010. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sokszor ölel meg, mégtöbbször csókol, mikor csak tehetjük találkozunk (most nincs itthon pár napig:S), előttem nem nézett még meg másik lányt.

L19

2010. aug. 11. 21:50
 7/12 A kérdező kommentje:
Kösz.:)
2010. aug. 11. 21:50
 8/12 anonim ***** válasza:
ja értem. Akkor meg semmi gond nincs, tulparázod mert ott ülsz a gép elött szomoru számokat hallgatsz ö HIÁNYZIK :D Ez természetes, de ezt neki nemutasd ki h ennyire bizalmatlan vagy.Ez sokmindenböl adódhat, lehet h már csalodtál, vagy alapból ilyen "bizalmatlan " természetü vagy (mint én egy kicsit ) De nekem is rákellett jönnöm h éjjel nappal ugyse tudom "megfigyelni" , meg ugyse tom h merre jár, RÁBIZOM mit csinál mert h ha nagyon meg akar csalni ugyis megfog ...Gondolj arra h a sok csalodás megerösit és 19évesen nehogy már ezen filozz, fiatal vagy ez csak egy PASI ugyis szakitani fogtok vmikor és jön egy másik addig meg élvezed h vele vagy és az ö karjaiban vagy.Légy erös,határozott,és büszkén fogd a kezét :) Hidd el ezt a pasik is megérzik :)
2010. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a problémával küszködtem,pedig imádom a barátomat.De sajnos a miénk csak távkapcsolat,aminek alapja a bizalom. Mivel nap,mint nap elhalmoz bókokkal,és számolja a napokat,hogy mikor találkozunk újból,és olyan szenvedélyesen csókol,hogy abba beleremeg az egész testem,rájöttem,hogy nem kell mitől félnem.Szerintem te is bízz meg a barátodban:)Végülis téged választott,nem másik lányt,szóval te kellesz neki.
2010. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nagyon hiányzik, de szerncsére hétvégén itthon lesz és azután csak 3 napra megy el és akkor már itthon lesz.Lefoglalom magam addig is valamivel és akkor kevésbé fáj hogy nem láthatom:S
2010. aug. 11. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!