Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15 éves Fiúk milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves Fiúk milyen az ideális lány számotokra? Mi az aminek mindenképp meg kell lennie abban a bizonyos lányban?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
levegye a bugyiját ha mondom neki :D
2015. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Nekem már akkor az mi most.

Legyen világtól elhatarolt s azt megvető személyisége, értelmes legyen, ne legyen csúnya.

18f

2015. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bociszem.. Bociszem nélkül nekem csak barát lehet :D
2015. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Legyen világtól elhatarolt s azt megvető személyisége, értelmes legyen"

Ez a kettő üti egymást.

2015. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Először is: Ami legyen alapvető az hogy okos legyen,szép, de ne legyen ringyó :D A számomra tökéletes lány: barna hajú,barna szemű,kedves,és jó stílusa legyen. Az én barátnőm ilyen,lehet hogy emiatt ez az ideálom 😊
2015. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csokkikutya válasza:

külső:jó alak (privátban küldök képet ha tudni akarod mit tartok jó alaknak),kék szem,hosszú egyenes haj (minimum vállig érjen max a mellig),szép arc

belső:szeressen engem,ne parancsolgasson nekem!

nem használja ki a kedvességemet (pl sok ismerősöm szerint túl kedves vagyok a lányokkal),ne legyen r*bancos (gondolok itt arra hogy ne mászkáljon kivágott ruhákban),adjon a külsejére:ha lehet ne sminkeljen mert egy lány szerinte smink nélkül is gyönyörű :D

2015. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!