Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet találni barátnőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet találni barátnőt, ha nincs munkahelyem?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy hozta a sors, hogy már huzamosabb ideig nincs munkahelyem, pedig van 2 diplomám. Pedig legutoljára is elvállaltam szakmunkás szintű munkakört is, csakhogy legyen valami.

Arra gondolok, előbb-utóbb úgy is ráterelődik a téma, hogy mivel foglalkozom. Jó, persze vannak alkalmi dolgok, van egy kis keresetem, de ez nem életbiztosítás. Én megértem, ha egy nőnek emiatt fenntartásai vannak velem szemben. De még eltelhet egy kis időbe, mire újból lesz munkám, most elég nehéz találni. Viszont nagyon szeretnék már egy barátnőt is. Ha netalán kopogtatna a szerelem, mit csináljak?

Kezdek beleőrölni a magányba, és már itt vagyok 31/F.


2010. febr. 15. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egy lany szeret, nem a penztarcad fogja erdekelni. Mi masfel eve vagyunk egyutt, nekem ebbol lassan fel eve munkakeresesi gondjaim vannak, egy honapja vagyok munkanelkuli, szinten ket diplomaval:S Amivel kitorolhetem a seggem, ne felj, ha valaki emiatt elutasit, az csak a penzre hajt, jobb is ha megy!
2010. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel,ha eljön az igazi akkor ő elfogad úgy ahogy vagy! És ha elég értelmes akkor felfogja majd a helyzetet, és nem fog emiatt b@szogatni! Ne félj, egy érett normális csaj nem fog ilyenen parázni!
2010. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!