Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondd el mi a hibád! Kinek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondd el mi a hibád! Kinek mi a hibája?

Figyelt kérdés
kicsi a mellem, és akaratos vagyok. Rosszul látok, és előre áll a fogam
2010. febr. 13. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim válasza:

Néha úgy érzem a poénjaim túllőnek a célon, ezért akik nem ismernek bunkónak vagy nagyképűnek tarthatnak, továbbá az arcbőröm hagy maga után egy minimális kivetnivalót.


17/F

2010. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:

Kicsi a mellem, narancsbőrös a fenekem, van egy kis felesleg a hasamon, rövid látó vagyok.


Súlyos és állandó önbizalom és szeretet hiányom van, türelmetlen, önző és akaratos, depressziózás és önsajnálat nagyon megy :SS, néha meg irigy és féltékeny, na jó nem betegesen..


Ezek lennének a fő hibáim.

2010. márc. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:

Meg még az is amit már leírtak.


Tanulásra nem vagy nehezen tudom rávenni magam. Előre tudom, hogy nem fog sikerülni és ezért nem is teszek azért, hogy sikerüljön.., és próbálok rászokni a dohányzásra, ha eddig nem kellettem senkinek akkor már ne is kelljek..

Folyamatos belső harcok..

2010. márc. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
100%
Bаszok az egészre! Ez a legnagyobb hibám XD Úgyis lesz valahogy, úgy még sose volt, hogy ne lett volna sehogy.
2010. márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
egy s.eggfej vagyok
2010. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim válasza:
én bunkó vagyok lányok szerint pedig csak akkor vagyok az ha felboszantanak. de én is szarok az egészbe aki nem ismer valojában nem tuja milyen is vagyok
2010. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
nekem nagy az orrom :( nagyon nem szeretem de hát hozzám tartozik megtanultam elfogadni.
2010. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:

Túl magas vagy 195cm,utálom az összes sportot ami nagy testmozgással jár,ezért van egy kis feleslegem,de semmi komoly,azonban ahhoz elég,h ne legyen semmi férfias formám.Későn érő vagyok ezért nem nagyon nől szőr az arcomon,ezzel sokan cikiznek is.A szerszámom kicsinylem,de csak azért,mert annyi háj van körülötte,h el vesz belőle 3cm-t.Valamiért oda megy a felesleg,ha hízok,egyébként ha fel vagyok öltözve és ki megyek az utcára nem nézek ki kövérnek.Szemüveges vagyok,kontaklencsém nem lehet,mert allergiás rá a szemem.Túl gyorsan nől a hajam,2hetente kell járnom fodrászhoz,h ne nézzen ki teljesen idiótán.Nincs saját stílusom,mindig a környezetemben lévő embereket próbálom utánozni.Régen sokat adtam mások véleményére,de 2 idegösszeomlás után,már lesz@rom,h mit gondolnak rólam.

Ezek után meg mindenki bunkónak gondol,mert sok mindent félvárról veszek.

Mindenkiben megbíztam,de aztán mivel sokan átvertek,ezért már nem bíroz senkiben.(tehát ez is hiba,meg a másik is,nem találom az arany középutat)

Lúzer vagyok,de ügyesen leplezem!:DAzonban néha el fáradok és előkerül a lúzerságom,ekkor sokan buzerálnak.

Könnyen szerelembe esek,ez miatt is nagyon sokat szenvedtem,szenvedek.


Hát így hirtelen ennyi jutott eszembe,de gondolom vannak még hibáim.Ha az előnyeimet kéne felsorolni,akkor kb negyed ekkora lenne ez a post.Mondjuk talán még azok is hátránnyá válnának,mert pl. segítőkész vagy,meg nem szoktam hazudni és csalni se nagyon szeretek.Ami a mai világban szintén hátrány.

2010. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

17/F

2010. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:

Elsőre semmi konkrét nem jut eszembe, ez elég nagy hiba, mert azt viszont tutira tudom hogy közel sem vagyok tökéletes. Bár most hogy belegondolok..

Na jó viccet félre téve. Néha nem veszem észre mennyire akaratos vagyok, máskor meg alácsúszom főleg a páromnak. Mondhatnám hogy lóg a mellem, de ez nem hiba, csak következménye a 3 éves szoptatásnak, meg amúgy is a barátom imádja a csöcseimet, akkor semmi gáz. Iszonyú hülyeségeket tudok kérdezni a munkatársaimtól szakmai ügyekben. Szerencsére ezen inkább szórakoznak. Utálom az öntelt embereket. Lusta vagyok házimunka ügyben.

2010. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!