Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondd el mi a hibád! Kinek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondd el mi a hibád! Kinek mi a hibája?

Figyelt kérdés
kicsi a mellem, és akaratos vagyok. Rosszul látok, és előre áll a fogam
2010. febr. 13. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
basszus én mit megnem adnék ha pici lenne a mellem..:S
2010. febr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:

23:59 nincs "parizermellbimbóm". Csak elég nagy az átmérője. Másokat nem zavar, de néha hogyha rámjön, akkor szidom, mint a bokrot.

K.A. 17/F

2010. febr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés! én önbizalomhiányos vagyok, szóval sok lenne, ha felsorolnám. Külsőleg: mások gyönyörűnek tartanak, sztem: kicsi a mellem, alig van, a vállam hozzá széles, csontos, narancsbőrös vagyok, és elég sovány, a bőröm sem szép, hajam sem, fejem is pici, fogaimon lehetne szabályozni kicsit, sárgák, nincs nőies lábam, plusz miniatűr vagyok, végülis ennek örülök, a számat állandóan véresre rágom, a körmöm lapjára szakad, a szemem karikás, ha nem szednék fogamzasgátlót, tele lennék pattanással, így csak ritkán jön ki, plusz szőrgondok nálam is, mindenhol, és erős. Tulajdonság: először is izzadok, nagyon, és ha nem használom a "szerem", büdi is, rossz az emésztésem, erőltetem az evést, sokat karomkodok, néha viccben elvetem a sulykot, és néha én is nagyon megbántok embereket, pedig még direkt vigyáztam is a szavaimra, céltalan, ambicióhiányos, lusta vagyok, sokat sírok, depresszív vagyok, minden nap eszembe jut az öngyilkosság, amit soha nem teszek meg a szüleim miatt, sokat kérdezek,... és sokat beszélek? :) persze, ez csak az egyik oldal, ha szépet kellene sorolnom, olyat is tudnék, legalább ennyit... üdv
2010. febr. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
érdekes, az emberek mennyire tökéletlennek tartják magukat, és valóban azok is. és az, hogy mennyi hibát bevallanak itt, nagyon kevés emberen látszik az utcán. tényleg jó kérdés volt!
2010. febr. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszak a fogaim, és baromira félek elmenni fogdokihoz. Pedig sajnos ezért nem is merek csajoknál kezdeményezni mert ugyis elutasitanának. Pedig lehet egy igazi jó nőért még a fogdokit is megkockáztatnám, csak kisérjen el!
2010. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
Az,hogy élek (:
2010. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
Beszédhibás vagyok , nem vagyok valami szép , keveset beszélek , ja meg kocka vagyok , de vannak rá okok hogy miért.. 15/f
2010. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
Van 1-2 hibám de az zavar a legjobban hogy körülmetélés után frankeinstein lett a szerszámomból. -.- :(
2010. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
Általában félénk vagyok, és ideges, de viszont ez nevetéssel jön ki rajtam, és teljesen fel leszek spannolva, és bírni sem lehet akkor velem. :D Kicsit furcsa vagyok. :D 17/L
2010. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
Magas vagyok, nem vagyok izomember, nem vagyok jó társaság, keveset beszélek, beszédhibám van, nincs vmi sok eszem, nem megyek el otthonról szinte soha, nincs önbizalmam, szőrös a lábam, lusta vagyok, rövidlátó vagyok (de nem hordok szemüveget), mindig bénázok, kétbalkezes vagyok, szerencsétlen vagyok, ronda vagyok, nagy az ádámcsutkám. Van még egy nagyon-nagyon nagy hibám, ami az egész életem irányítja: fordyce foltjaim vannak :S
2010. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!