Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha nem vagyok a barátom előtt őszinte?

Figyelt kérdés

El kezdtem tanulni a matekot, a legelejétől, mert sosem ment és ezt égőnek tartom, de neki nem mondtam el.

20 éves vagyok



2015. febr. 28. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem mondasz el valamit, még nem jelenti azt, hogy nem vagy őszinte.
2015. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

#1


:D Na ja ez az a tipikus mellédumálás :D


ééééén kérem nem hazudtam csak nem mondtam el a valóságot.


vagy


picit kiszíneztem

2015. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

20 évesen minek tanulsz matekot?

Amúgy eléggé gáz, ha nem vagy őszinte. Ebben mi szégyellni való van, hogy sosem ment a matek? Az emberek nagy részének problémája van a matekkal.

2015. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne legyél ökör. Te is szoktál olyan dolgokat csinálni, amiket nem osztasz meg másokkal. Extrém példa: részegen elaludtál a szőnyegeden. Amint felkelsz reggel rögvest elmondod mindenkinek, vagy magadban tartod?


Az, hogy ő tanulja a matekot, mert hülye hozzá, még nem jelenti azt, hogy feltétlenül el kell árulnia a barátjának. Miért kellene? Miért hazudik ezzel? Sehol nem lett írva, hogy kérdőre vonták, hogy "Ugyan mégis miért matekozol?". Ha akkor hazudott volna, akkor mondanám, hogy "Nyugodtan mondd el az igazat, egyáltalán nem ciki ez.", de ez fel sem merült. Csak azért nem kell valamit elmondani, hogy a másik is tudjon róla.

2015. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4


Engem hasonló esetért már lehazudozóztak :S

2015. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1#LOL


Ha nem mondod el, h megcsalod a barátod az is okés, mert ha csak nem mondod el az nem jelenti azt, h nem vagy őszinte :D


Amúgy ebben az esetben édes mindegy szerintem, h elmondod-e.

Inkább az a "gáz",hogy bármit is szégyellened kell a barátod előtt.

2015. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy őszinte a barátoddal az az egyik legnagyobb hiba a kapcsolatodban, ami így nem biztos, hogy sokáig fog tartani. Mert most úgy gondolod, hogy csak ezt nem mondod meg neki, majd aztán később jön a többi..stb.


Ebben mi a ciki, hogy újra elkezdted tanulni?

Ő talán egy zseni, hogy ezt szégyelled előtte? Neki talál 20 diplomája van?



(Mellékesen helyesírást is tanulhatnál: elkezdtem azt egybe kell írni!)

2015. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Jó ötlet, a helyesírásom is sz*r, azt is fejleszteni fogom.

2015. febr. 28. 10:38
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindent meg tudunk beszélni, de ezt az egy dolgot mélységesen szégyellem. :(
2015. febr. 28. 10:38
 10/12 anonim ***** válasza:

# 6/9 Időpont ma 10:20


A megcsalás attól függetlenül "gáz", hogy elmondod-e. Hülye példa volt.

Ennél még az is jobb példa, hogy arról se számolsz be, hogy a mai nap WC-ztél-e már, de ettől nem leszel nem őszinte...


Kérdező:

Ha rákérdez, elmondod. Ha segítség kell, kérsz, akár tőle is. Ne köntörfalazz, ne titkold, az úgy rosszabb. Tégy úgy, mintha ez semmiség lenne (mondjuk szerintem az is, bár az, hogy ennek képes voltál nekiállni, számomra inkább pozitív), mindennapos.

2015. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!