Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki, mondja már meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, mondja már meg, hogy mi a fene van akkor, ha egy férfi se szó, se beszéd lelép?

Figyelt kérdés

Tegnap még úgy búcsúztunk el, hogy puszi puszi, majd ma beszélünk. Erre ma ne keresett, én ráírtam, nem válaszolt, hívtam telefonon, nem vette föl.

Nem vesztünk össze tegnap semmin.



2015. febr. 24. 00:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Leírtam, hogy mi volt. Egyáltalán nem vagyok büszke rá... be voltunk piázva, amúgy elküldtem volna a halálba. Persze megtetszettem neki bla bla bla...

Fogadd el, hogy így jártál. Nem lettél megdugva vagyis itt senki sem egy lotyó. Nincs baja senkinek, eredj tovább.

2015. febr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen. Mivel belevaló csaj vagy, napokon/heteken belül felszedsz egy másik kant full belenyugtatva a srác lelkét, hogy jól döntött. :)
2015. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
azt elárulod, h meddig tartott ez a dolog, míg fel nem adta?
2015. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Butaság, amit az utolsó kommentelő írt. Mi az, hogy amég fel nem adta? Itt nem volt szó semmilyen feladásról.
2015. febr. 24. 15:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!