Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki, mondja már meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, mondja már meg, hogy mi a fene van akkor, ha egy férfi se szó, se beszéd lelép?

Figyelt kérdés

Tegnap még úgy búcsúztunk el, hogy puszi puszi, majd ma beszélünk. Erre ma ne keresett, én ráírtam, nem válaszolt, hívtam telefonon, nem vette föl.

Nem vesztünk össze tegnap semmin.



2015. febr. 24. 00:16
1 2 3 4
 21/34 opened paradise ***** válasza:

Ha ellopnák a mobilom,akkor szívrohamot kapnék,nem tudnék írni :D


Amúgy ha ezt mondta,akkor még fog keresni.

2015. febr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
:-)
2015. febr. 24. 00:50
 23/34 A kérdező kommentje:
És olyan nincs, hogy ugyan meg akarna dugni egy férfi egy nőt, de inkább nem vár rá, és azért lép le?
2015. febr. 24. 00:52
 24/34 anonim ***** válasza:
Ha mar jo ideje szivatod, akkor lehet ez is
2015. febr. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Á, nem, még nem jó ideje.
2015. febr. 24. 00:56
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
Én mulkor egy dagadt szőkét dugtam meg, pedig volt neki csavoja... ő kezdeményezett és aztán meg tette magát nekem. Utána meg ugyan ezt csinálta mint te. Írkál facen meg talalkozni akar, hiába mondom neki, hogy nekem csak egy egyenetes volt nem erti meg. Nagyon idegesítő. Te is biztos szét idegesíted... Miért nem lehet tudomasul venni, hogy nem vagy érdekes?
2015. febr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy elrabolták az ufók, vagy mással hempergett ma. Mennyi az a nem sok idő, amióta húzod az agyát?
2015. febr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert itt nem ez a helyzet. Nem idegesítettem halálra.És nekem nem mondta, hogy nem akarja folytatni.
2015. febr. 24. 01:09
 29/34 anonim ***** válasza:
41%
ha megvolt a 3. randi és nem volt szex, akkor megunta és lelépet. Akkor meg pláne ha ez idő alatt nem cirogattad meg róka úrat, legalább egyszer.
2015. febr. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Amúgy meg azon nincs mit büszkének lenned magadra, hogy valakit csak meg akartál dugni. Egészséges önbizalommal rendelkező férfinak nem kell, hogy ilyenekkel hencegjen.
2015. febr. 24. 01:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!