Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki, mondja már meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, mondja már meg, hogy mi a fene van akkor, ha egy férfi se szó, se beszéd lelép?

Figyelt kérdés

Tegnap még úgy búcsúztunk el, hogy puszi puszi, majd ma beszélünk. Erre ma ne keresett, én ráírtam, nem válaszolt, hívtam telefonon, nem vette föl.

Nem vesztünk össze tegnap semmin.



2015. febr. 24. 00:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki.
2015. febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha egy nő teszi ugyanezt?
2015. febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
És tegnap este óta ma jött rá erre hirtelen? Amikor nem volt semmi előzménye?
2015. febr. 24. 00:18
 4/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én pl. ma egész nap dolgoztam és egy percnyi időm sem volt.

De akár az is lehet, hogy lemerült a telefonja. Vagy baleset érte.

2015. febr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Ha egy nő teszi ugyanezt? Az is görény!
2015. febr. 24. 00:19
 6/34 anonim ***** válasza:
Én várnék ezért, most egy nap kihagyás miatt ne hisztizz! Ki tudja mi a helyzet, ha akar majd keresni fog, ha nem, akkor hadd menjen, ha elhanyagol.
2015. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Hívtam, és kicsengett a telefonja, csak nem vette föl. Úgyhogy le biztosan nem merült.

Akár kellek neki, akár nem, annyi minimális gerinc csak van egy emberben, hogy annyit mondjon, hogy ne folytassuk a dolgot, nem?

2015. febr. 24. 00:20
 8/34 A kérdező kommentje:
Szerintem nem hisztizek, eddig minden nap kommunikáltunk valamilyen formában.
2015. febr. 24. 00:21
 9/34 anonim ***** válasza:
Akkor pedig biztos valami közbejött, vagy olyan helyen volt, ahol nem telefonálhatott pl.
2015. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 opened paradise ***** válasza:
És ha elcsapta a busz,te meg itt szidod?!
2015. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!