Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú nagyon tetszik nekem, sőt oda vagyok érte! Szűz vagyok de tudom hogy csak arra kellek neki. Nem tudom hogy le feküdjek-e vele, ti mit tanácsoltok? 19/L

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 01:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Megmondtam már, minden egyes menőnek

Jut egy strigula, a sitten majd betörnek.

És megmondtam már minden kamasz lánynak,

Ha hülye, vagy mint a tök, ki is használnak.

Szeretetet nem kaphatsz orális szexért,

A fiú csak trükközik, ne hidd hogy megért.

Amelyik azt mondja, várjunk, még kérlek,

Na, azzal állj szóba, a többi prédának nézett,

És tudom, hogy dolgozik a hormon meg az ego,

De lásd meg végre, az élet is egy Lego.

Börtönt építesz vagy vidámparkot?

Döntsetek végre, gyerünk, mit akartok?

Pózolni a neten vagy valódi szerelmet?

Folyton balhézni vagy nyugodt életet?

Másokkal törődni vagy végre magaddal?

Hogy tél helyett barátkozz a tavasszal."

2015. febr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11-es, ez nagyon jó :D
2015. febr. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Bekken'Bauer ***** válasza:

szerintem butaság lenne lefeküdni vele..

mert a szüzességed adod neki,és tudod is hogy csak egy éjszakára kellenél neki!!

butaság arra gondolni hogy ha majd jól nefeküdtök,utána majd beléd szeret!!!!! lehet 89465lány volt akivel lefeküdt már,beléjük sem szeretett,ne legyél te a következő aki majd utána azt mondja hogy "kihasznált és fáj meg össze törte a lelked" !!!!!!! vagy épp ilyen a termeszete hogy alkalmi kapcsolatokban él!!!


én azt mondom ha annyira de annyira is tetszene valaki,és tudom hogy csak arra kellenek neki... biztos nem tenném meg vele azt... főleg a szüzességet nem adnám cserébe....

én 20éves voltam és addig csalódások miatt nem hittem hogy lesz normális párkapcsolatom,de megtaláltam azt a lányt akivel minden rendben,és vele történt meg ez a dolog,és én büszke vagyok,hogy neki adhattam a szüzességem :) mert szeretem és más az ha csak tetszik valaki,vagy ha párkapcsolatban szerelemböl történik!!!!! egy ilyen első alkalom van csak,és azt add annak akiben bízol,akivel az életed élnéd!

2015. febr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze, szűz lányként majd biztos mindent jól csinálsz! Haha! :D
2015. febr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fiatalabb vagy idősebb nalad a srac?
2015. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél egy sokadik strigula lenni a srácnál, akkor tedd! Nem valószinű, hogy ezért és pont beléd fog szerelmes lenni!
2015. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!