Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác, aki nagyon...

Van egy srác, aki nagyon tetszik és lehet, hogy én is neki. De mivel nem vagyok ebben biztos, én nem merek lépni. Mit tanácsoltok? (23L)

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki nagyon bejön nekem, sőt már eléggé sikerült is belezúgnom. Én próbálom jelekkel tudatni vele, hogy nagyon bejön nekem, de sztem eddig még nem esett le neki. Az a baj, hogy jelenleg elég ritkán találkozunk (hetente 1x, de van, hogy csak két hetente), és így elég nehéz haladni a dolgokkal. Én nem akarok nyíltan kezdeményezni, mert nagyon félek az elutasítástól. (Volt már benne részem, és nagyon nehezen tettem magam túl rajta) Ha elpirul, amikor kettesben beszélgetünk és nem tud sokáig a szemembe nézni, tartani a szemkontaktust, de gyakran látom, hogy "úgy" mér végig a szemével, az jelentheti azt, hogy akar tőlem valamit? Mit tegyek, hogy lépjen?

2013. okt. 13. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
De fatökű a srác. Én már rég letepertelek volna :P
2013. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne azért tegyél, hogy lépjen, hanem lépj. Ha te akarsz tőle valamit, lépj. Ha ő akarna valamit, Ő lépne. Attól viszont, hogy nem lép, nem biztos, hogy nem tetszene neki a dolog. De én például személy szerint teljesen tompa vagyok mindenfajta "jelekre", sosem gondolnám, hogy na biztos tetszem neki... ha csak nem mondaná nyíltan meg. Már csak a félreértések elkerülése végett sem. Az egyenes út a legrövidebb szerintem.


22/F

2013. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a bajom, hogy a gimiben volt egy nagyon jó fiúbarátom, akivel tényleg nagyon jóba voltunk és gyakran bókolt nekem, és én totál belezúgtam. Akkor is ezt tanácsolta mindenki, hogy ne várjak őrá, hanem kezdeményezzek én. Így is lett, megmondtam neki, hogy nagyon tetszik nekem és randira hívtam. Na, ebből totál nagy lebőgés lett! A srác teljesen elszörnyülködött, hogy én mennyire félre értettem őt, és ő soha nem tudna úgy gondolni rám, stb. Megbeszéltük, hogy barátok maradunk, de persze ez nem működött. Nem akarom, hogy megint ez történjen. :(
2013. okt. 13. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Viszont van egy nagy különbség: Azt mondtad, Ő jó barátod volt, tehát közel álltatok bizonyos szinten. A mostani kiszemeltről ugyan ezt nem mondtad el. Ha pedig így van, akkor igazán vesztenivalód nincs. Simán megmondhatnád neki, hogy szimpatikus neked és szívesen megismerkednél vele kicsit jobban. Ebben még nincs semmi. Aztán ha nem, hát nem. Abból nem lesz semmi, ha várod azt a bizonyos sült galambot... az életben vannak csalódások. Tudni kell túllépni. És mint mondják, aki mer, az nyer.

Sok sikert, akárhogy is!

2013. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzátenném: Ha elpirul veled, akkor annyira közömbös nem lehetsz a számára... magamból kiindulva gondolom ezt. Én nem pirulok el akármilyen nő előtt.
2013. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová, mit tudom én, pl: van két jegyem valamire és az ángyikámmal akartam menni, de sajnos megbetegedett. Nem akarom, hogy kárba vesszen és gondoltam eljöhetnél.
2013. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!