Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzem magam kicsit...

Miért érzem magam kicsit kínosan egy srác előtt? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Van egy o.társam aki nagyon tetszik,rengeteg dumálunk fb-n is és élőben is.Sokszor odajön hozzám/hozzánk szünetben és beszélgetünk. Pár napja egy kis időre együtt voltunk de kicsit feszélyezett éreztem magam,aztán odajöttek a többiek.Addig is dumáltunk meg jól elvagyunk csak kicsit kínosan érzem magam. Mit tehetnék ez ellen?

A sráccal sokszor találkozik a pillantásunk olyankor 2-3 másodpercig tart, amit általában én szakítok meg. Ha beszélgetünk mindig mélyen a szemembe néz. Szerintetek lehet esélyem nála?

17/L



2013. okt. 12. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagy a valószínűsége, hogy van esélyed nála.
2013. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. És talán nem azért érzed magad kínosan, mert neked is bejön és ezért lehetsz előtte zavarban?
2013. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szerintem is ezért érzem magam zavarban. Más srácokkal ha beszélgetek nincsen ilyen érzés csak amikor Vele vagyok. Várom már a hétfőt hogy újra találkozzunk :))
2013. okt. 12. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajrá! Én is hasonló helyzetben vagyok :DD
2013. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálam már tárgytalan a dolog, de remélem neked sikered lesz :)
2013. okt. 22. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért tárgytalan?
2013. okt. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert van egy másik csaj akivel találkozgat.
2013. okt. 24. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!